هتل بایان گوانگجو

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

گوانگجو ، چین, چین, آسیا

Baiyun Hotel Central در مرکز تجاری گوانگژو واقع شده است و تنها چند مرحله از ایستگاه متروی Taojin (خط ۵) است. این اتاق های مهمان با تهویه مطبوع با مینی بار و تلویزیون ماهواره ای ارائه می دهد. فای رایگان در سراسر کل اموال ارائه شده است.

هتل Baiyun در امتداد Huanshi East Road واقع شده و دسترسی آسان به La Perle Plaza و مرکز تجارت جهانی واقع در کنار هم قرار گرفته است. این ایستگاه قطار ۱۰ دقیقهای از ایستگاه راه آهن گوانگژو است، ۱۵ دقیقه از ایستگاه راه آهن گوانگژو و ۳۰ دقیقه از ایستگاه راه آهن جنوبی گوانگژو. فرودگاه بینین Baiyun در حدود ۱ ساعت دور از رانندگی است.

هر یک از اتاق های مدرن چینی دارای یک فضای کاری، یک اتاق امن و انتخاب بالش می باشد. خدمات سرو غذای ۲۴ ساعته، سرویس بیداری و خدمات خشکشویی در صورت تمایل ارائه می شود. حمام اختصاصی با وان، سشوار و دمپایی می باشد.

مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام کار کنند و بعد از یک روز کار از حمام بخار آرام لذت ببرند. خدمات شاتل فرودگاه و خدمات کرایه ماشین در دسترس هستند.

۴ رستوران گوانگژو بایون هتل غذاهای چینی یا غذاهای ایتالیایی را ارائه می دهد. انواع نوشیدنی ها و قهوه در نوار لابی عرضه می شود.

news utility law weather mony w clock fly time