هتل نووتل شرم گوا

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

گوا ، هند, هند, آسیا

در Novotel Goa Shrem، هتل مشهور را با خدمات جهانی در سطح جهانی دریافت کنید
یکی از بهترین انتخابهای ما در Candolim.
این ویژگی ۶ دقیقه پیادهروی از ساحل است. Novotel Goa Shrem Hotel دارای ۳ استخر در فضای باز و یک استخر کنار استخر است که به راحتی در جاده کاندولیم مشهور است و کافه ها و رستوران ها فقط ۵۰۰ متر از ساحل Candolim زیبایی و ۴ دقیقه از ساحل Baga & Calangute است. شاتل ساحل Candolim رایگان در دسترس است. دسترسی رایگان فای در این استراحت در دسترس است. مهمان همچنین می تواند از امکانات Novotel Goa Resort & Spa استفاده کند.

املاک واقع در ۲۵ مایل از فرودگاه Dabolim و ۱۱ متری از Thivim Railway Station است. ایستگاه اتوبوس Mapusa در فاصله ۵.۶ مایل فاصله دارد. این هتل در میان کافه ها و رستوران های محبوب مانند Infantaria، Calamari و Sinq قرار دارد که در ۱،۸ مایل از این ملک قرار دارد. کاوالا و بازار شب شنبه در عرض ۲.۹ مایل از اموال.

همهی اتاقها دارای تختخوابهای مجلل، تلویزیون تختخواب ۴۲ اینچ، محدودهیی از امکانات راحت و راحت در حمام خصوصی و بالکن خصوصی در اتاقهای لوکس است.

هتل Novotel Goa Shrem همچنین دارای Club Wing منحصر به فرد خود است که دارای اتاق های لوکس برای خانواده های با کودکان، ۳ استخر با سونا و کابین ها و نوشیدنی هایی از نوار استخر Bar-Asia می باشد.

مهمانان می توانند از نوشیدنی های رایگان در هنگام ورود لذت ببرند، آب و هوای گرمسیری در تمام طول روز، جلسات رایگان یوگا، دسترسی به باشگاه مهد کودک تحت نظارت Goa 'Happy Place که بچه ها می توانند از فعالیت های سرگرم کننده لذت ببرند. اموال دسترسی به ورزشگاه، مرکز تناسب اندام، اجاره دوچرخه و خدمات دربان و خدمات روزانه ارائه می دهد. مهمانان می توانند به Elle Spa مراجعه نمایند که در آن سوئدی، Balinese، Hawaiian lomilomi و درمان های آیورودائی ارائه می شود.

این هتل دارای ۲ بار، ۱ پیتزا فروشی، ۱ غذای تمام روز و ۲۴ ساعت در اتاق ناهار خوری است. رستوران ناهار خوری روزمره The Square یک رستوران چند غذای با ایستگاه های زنده و تعاملی است در حالی که The Little Place پیتزا ها و محصولات پخته را اداره می کند. طیف گسترده ای از نوشیدنی ها در نوار آسیا و غذاهای مختلف از ساندویچ ها تا غذاهای دریایی موجود است.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!
 
 

news utility law weather mony w clock fly time