هتل نووتل ریزورت گوا

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

گوا ، هند, هند, آسیا

این ویژگی ۷ دقیقه پیادهروی از ساحل است. استخر سرپوشیده با استخر در فضای باز، استخر سرپوشیده است. مرکز تجاری کاملا مستقل اما کامل از مهمترین امکانات این هتل می باشد. این هتل تنها ۴ دقیقه از قله Candolim، Baga و Calangute Beaches است و از منظر Hillocks Candolim از کنار استخر و رستوران استراحت می کند. استراحت نیز خدمات شاتل به ساحل کاندولیم ارائه می دهد که تنها ۴ دقیقه با آن فاصله دارد. مهمان همچنین می تواند از امکانات هتل Novotel Goa Shrem در نزدیکی هتل استفاده کند. فای رایگان در دسترس است

این اتاقها از تختخواب های Novotel، تلویزیون تختخواب ۴۲ اینچ، طیف Fairtrade از لوازم حمام رایگان و بالکن خصوصی استفاده می کنند. اتاق ها و سوئیت های آرام آرام هتل همچنین دسترسی به سالن Banyan زرق و برق دار آسیایی را از لابی با مشرف به یک درخت ۴۰ ساله Banyan منع می کند.

این استراحتگاه در میان کافه ها و رستوران های محبوب مانند Cohiba و Infantaria در ۳.۵ کیلومتری هتل واقع شده است. Cavala و بازار شب شنبه در عرض ۵.۶ کیلومتر است. این استراحت تنها ۴۵ دقیقه رانندگی از فرودگاه بین المللی گوا و ایستگاه راه آهن مدگاون است.

امکانات هتل شامل ۲ بار، ۲ رستوران و ۲۴ ساعت صبحانه در اتاق. با دوستانتان در نوار لابی پر انرژی Chy با منو با علاقه مندی های محلی بنشینید و از نوار غم و اندوه برای کوکتل ها در میان زمینه های ریش بپاشید. Vero Cibo مدرن غذای دریایی دریای مدیترانه است، در حالی که تبادل غذا، ایستگاههای پخت و پز زندگی تعاملی را ارائه می دهد.
 
 

news utility law weather mony w clock fly time