هتل رادیسون بلو دهلی

★ ★ ★ ★

موقعیت

دهلی ، هند, هند, آسیا

Radisson Blu Hotel

Radisson Blu در Dwarka واقع شده است و تنها ۲۰ دقیقه از مرکز تجاری دهلی نو و گورگان است و از استخر تراس و اتاق های مدرن استقبال می کند. این ۳ پیشنهادات برای ناهار خوری، یک کلاب شبانه، یک حالت موسیقی و فای رایگان و پارکینگ رایگان اختصاصی ارائه می دهد.

همهی اتاقها دارای تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ای و پخش دی وی دی، وسایل تهیهی قهوه / چای و مینی بار است. حمام اختصاصی با حمام یا دوش، سشوار و لوازم آرایشی رایگان است. سرویس سرو غذا در دسترس است.

Radisson Blu Dwarka در ۱۵۰ متری از ایستگاه قطار قطار Dwarka Sector ۱۳ و ۶.۲ متری از فرودگاه بین المللی Indira Gandhi است. این تنها ۳۰ دقیقه رانندگی از مرکز شهر است. جاذبه های محبوب مانند دروازه هند، معبد لوتوس و Qutub Minar در دسترس هستند.

مهمانان می توانند در بهار، رستوران ناهار خوری روزانه، و یا آریوم، که انواع کیک و قهوه را ارائه می دهد، شام بخورند. برنج، رستوران پان آسیایی غذاهای آسیایی را ارائه می دهد و ویژگی های آشپزخانه های تعاملی دارد. دوار - دروازه به غذاهای هندی در خدمت سنتی هند است. Zeppelin - نوار Lounge می تواند انتخابی از نوشیدنی ارائه دهد.

این هتل دارای یک مرکز تجاری و یک مرکز خرید در فروشگاه با سوپرمارکت است. کارکنان میز جلو می توانند از خدمات خشکشویی، مبادله ارز و خدمات انتقال فرودگاه استفاده کنند. همچنین سالن، مرکز تناسب اندام و تنیس روی میز در اموال وجود دارد. مهمانان می توانند خود را در آبگرم O۲ از بین ببرند.


Dwarka یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به خرید لباس، بازار محلی غذا و خیابان است.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در دهلی نو رتبه داده شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time