جی پی هتل آگرا

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

آگرا ، هند, هند, آسیا

Jaypee Palace Hotel
هتل Jaypee هتل ۵ ستاره، فقط ۱.۶ مایل از تاج محل در آگرا، دارای باغ های منظره ای با استخر و ویژگی های آب است. این خانه یک مرکز خرید، یک آبگرم آیوروداییک با حمام ترکی و یک استخر بزرگ در فضای باز دارد. فای رایگان برای ۲ ساعت در لابی و رستوران برای مهمانان هتل در دسترس است.

اتاقهای بزرگ هتل Jaypee Palace با یک دکور الهام گرفته از مغول، تلویزیون تختخواب، صندوق امانات و اتو و میز اتو می یابند. مینی بار نیز در دسترس است. برخی از اتاقها دارای منظره ای از استخر یا باغ می باشند.

مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام کار کنند یا از مسیر پیاده روی هتل استفاده کنند. فعالیت های دیگر شامل گلف در سبز کردن و بولینگ در بازار است. یک باشگاه شبانه یک گزینه سرگرمی دیگر را فراهم می کند.

هفت غذای انتخابی در هتل در دسترس است، از جمله رستوران های Paatra و C'est Chine، که به ترتیب غذاهای محلی و غذاهای چینی را دوست دارند. رستوران Aqua Grill غذاهای کبابی را ارائه می دهد، در حالی که چای Lounge باعث ترکیبات چای خوشمزه می شود که از نیش های نازک و دیدگاه های باغ می باشد.

Jaypee Palace Hotel در فاصله ۵ متری از ایستگاه قطار Agra Cantt قرار دارد و فرودگاه خیرا ۶.۲ متری است.


تاج گنج انتخاب خوبی برای مسافران است که علاقه مند به آثار تاریخی، معماری و نشانه های باستانی هستند.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در آگرا است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۸ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در آگرا رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time