هتل پارک رویال پنانگ

★ ★ ★ ★ ★
قیمت: parkroyal

موقعیت

پنانگ ، مالزی, مالزی, آسیا

این ویژگی ۴ دقیقه پیاده روی از ساحل است. PARKROYAL Penang در کنار ساحل Batu Ferringhi واقع شده است و ۴ گزینه ناهار خوری و استخر در فضای باز دارد. اتاق های هتل از منظره دریا و تپه، با دسترسی به اینترنت رایگان و خدمات اتاق ۲۴ ساعته. فای رایگان در همه اتاقها موجود است

۳۵۰ متر تا بازار Feringghi Night Walk، در حالی که آبشار Batu Feringghi ۱ مایل فاصله دارد. باغ ادویه گرمسیر ۱.۶ مایل از ملک است. هتل ۱۱ متری از جورج تاون و ۱۹ متری از فرودگاه بین المللی پنانگ است.

اتاقهای پارکرویل Penang در یک مدرن آسیایی تزئین شده اند. این هتل با سیستم تهویه مطبوع و حمام مرطوب همراه با تلویزیون ماهوارهای، فیلم در اتاق و چای / قهوه ساز است.

مهمانان می توانند به ایستگاه کاری ۲۴ ساعته برای مبادله ارز، ترتیبات سفر، بلیط و خدمات دربان دسترسی پیدا کنند. امکانات دیگر نیز شامل زمین تنیس و مرکز تناسب اندام است. متاسفانه، مهمانان می توانند انواع درمان های صورت و بدن را در سنت گرگوری اسپا لذت ببرند.

مهمانان ممکن است از غذاهای آسیایی و بین المللی در پارکوریل در تانارند برسری یا Cool Bananas Poolside Café، که دارای منظره دریا است، داشته باشند. برای نوشیدنی، جاوا Lounge و غروب خورشید نوار در دسترس هستند.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در Batu Ferringhi است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۷ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در Batu Ferringhi رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم

news utility law weather mony w clock fly time