هتل مریتوس پلانگی لنکاوی

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

لنکاوی ، مالزی, مالزی, آسیا

این ویژگی ۳ دقیقه پیاده روی از ساحل است. مجموعه در امتداد ساحل شنی لنگاخوی، مریتس پالانگی ساحل توچال و اسپا، در خانه های چوبی بزرگ، باقی می ماند. اماکن تفریحی دارای یک ساحل خصوصی، ۴ اتاق ناهار خوری و ۲ استخر آزاد در فضای باز است. رایگان فای و پارکینگ رایگان ارائه شده است.

با توجه به دریا و باغ های منظره، هر واحد با بالکن خصوصی منصوب می شود. مجهز به اتصالات مدرن، از جمله تلویزیون ماهوارهای با صفحه نمایش تخت و یک مبل. حمام بزرگ با حمام و دوش جداگانه دارد.

بازار طعم دار روستایی طعم های معتبر آسیایی را به ارمغان می آورد و CBA غذاهای دریایی تازه، سبک فرسوده را ارائه می دهد. شما می توانید از یک انتخاب از نوشیدنی های طراوت همراه با تنقلات سبک در نوار استخر Pool Cascade یا Pelangi Lounge انتخاب کنید.

مهمانان می توانند از امکانات گسترده ای از امکانات رفتاری، شامل آبگرم، ورزشگاه و فعالیت های ورزشی آب استفاده کنند. کودکان می توانند در باشگاه بچه ها بازی کنند و خدمات فرزند خردسال در صورت درخواست درخواست می شود.

موزه باغ برنج ۶۵۱ متر از استراحتگاه و جهان زیر آب Langkawi است که ۱.۱ مایل فاصله دارد. فرودگاه بین المللی Langkawi ۴.۸ مایل از Meritus Pelangi Beach Resort و Spa است.

با توجه به بررسی های مستقل، این قسمت مورد علاقه مهمانان ما Pantai Cenang است.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در Pantai Cenang است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند مکان - آنها ۸.۹ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time