هتل آدیا لنکاوی

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

پنانگ ، مالزی, مالزی, آسیا

Adya Hotel Langkawi، با الهام از معماری مراکش، استراتژیک در شهر کوه واقع شده است. این هتل معروف با داشتن امکانات دوستانه مسلمان، دارای استخر شنا در کنار زن و استخر است. یک رستوران هلال در محل و فای رایگان در سراسر ملک وجود دارد.

۴۵۰ متر تا مجتمع خرید پارک لانگ کوی، در حالی که بازار شب کوح در فاصله ۱.۱ مایل قرار دارد. میدان عقاب و کوه جتتی در فاصله ۲،۲ متری از Adya Hotel Langkawi قرار دارند. فرودگاه بین المللی Langkawi ۹.۳ مایل دورتر است این هتل با ارائه خدمات شگفت انگیز رایگان به مسجد ایشا، ۱.۶ مایل فاصله دارد.

هر اتاق با ظرافتی کاملا مجهز و دارای سیستم تهویه مطبوع و پنجره های بزرگ است. تلویزیون تختخواب و ملاقات نماز نیز گنجانده شده است. برخی از اتاقها دارای منظره ای از شهر یا دریا هستند. حمام خصوصی با دوش و سشوار می باشد.

شما می توانید یک ماساژ خوشبو کننده در آبگرم یا تمرین در سالن بدنسازی داشته باشید. پرسنل دوستانه در پذیرش خوشحال هستند که به شما در ترتیب تور و سوالات دیگر کمک می کنند.

مهمانان می توانند از غذاهای محلی مالزی و غذاهای غربی محبوب در رستوران Jelapang لذت ببرند. وعده های غذایی می تواند در اتاق در صورت درخواست درخواست شود.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در کوه است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

news utility law weather mony w clock fly time