هتل شرایتون مالدیو

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

مالدیو, آسیا

ماسه های سفید، آب های کریستال و آفتاب طلایی در لوکس اسپانیایی مالدیو Full Moon Resort & Spa در جزیره Furanafushi خصوصی. در Shine Spa برای Sheraton، از درمان هایی مانند فیشال و ماساژ کامل بدن لذت ببرید. فای رایگان در دسترس است

همهی اتاقهای تهویه مطبوع با مخلوط کردن دکوراسیون سنتی ملودیو و مبلمان مدرن، از نظر باغ، ساحل یا دریا لذت ببرید. همه با یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های چینی و مینی بار مجهز شده اند. حمام خصوصی دارای دوش یا وان، دمپایی و کیت دندانپزشکی هستند. چای چینی نیز ارائه شده است. خدمات اتاق ۲۴ ساعته نیز در دسترس است.

این هتل در ۲۵ دقیقه سفر از فرودگاه بین المللی Male به Sheraton مالدیو کامل مون توچال و اسپا با قایق رانی است. مسافرین برای انتقال مهمانان اجاره قایق سواری اجباری را با اتهامات اعمال می کنند. ملک دارای کارکنان زبان چینی برای کمک به مهمانان چینی است.

خانه T-For Tea از طعم های تیزه ای آسیایی از تازه تهیه شده از خرده نان چینی، رشته فرنگی و میان وعده استفاده می کند. غذاهای بین المللی در فستیوال غذای تمام روز و رستوران Sand Sand در فضای باز ارائه می شود. دیگر گزینه های ناهار خوری عبارتند از استیک و غذاهای دریایی در Sea Salt - غذاهای دریایی و غذاهای تایلندی در Baan Thai. نوشیدنی ها را می توانید در Anchorage Bar و Bar Beach لذت ببرید. صبحانه چینی ارائه می شود.

برای تفریح، از یک بازی تنیس روی میز و تنیس لذت ببرید. استراحت نیز دارای یک میز تور و خدمات خشکشویی است.

همچنین ۷ امکانات ناهار خوری، استخر سرپوشیده در فضای باز و کلاسهای یوگا در مرکز تناسب اندام وجود دارد. علاوه بر فعالیت هایی که برای بزرگسالان انجام می شود، رفت و آمد مکرر هر دو بچه و والدین یک تجربه مسافرتی دوستانه را در اختیار کودکان قرار می دهد. فعالیت های ورزشی آب و مرکز غواصی نیز در دسترس است. مهمان می تواند با پرداخت هزینه اتحادیه پرداخت کند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۶ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time