هتل شانگری لا سنگاپور

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

سنگاپور, آسیا

Shangri-La Singapore، در ۱۵ هکتار از باغ های استوایی، نه تنها در ۷ دقیقه از موانع و شلوغی جاده ارچارد، پنهان می کند. این هتل مجلل با استفاده از ماساژ بدن در Chi، The Spa و مرکز تناسب اندام ارائه می دهد. فای رایگان در تمام اتاق ها و پارکینگ خصوصی رایگان ارائه می شود.

این ۱.۲ مایل به ION Orchard Mall است. Shangri-La Hotel Singapore ۱.۴ مگابایت از Singapore Botanic Gardens و Far East Plaza. موزه هنرهای معاصر ۱.۸ مایل از Shangri-La Hotel Singapore است. Changi Airport سنگاپور ۱۵ مایل دور است. اموال ارائه می دهد خدمات شات تاخیر برنامه ریزی شده به مناطق انتخاب شده است.

اتاق Shangri-La در ۳ بال مشخصه قرار دارد که هر کدام از آنها یک فضای متفاوت ارائه می دهد. اتاق با تلویزیون کابلی مینی بار، سازندگان چای / قهوه و امکانات اتو و میز اتو. حمام خصوصی دارای دوش و لوازم آرایشی و بهداشتی است.

دیگر امکانات این ملک شامل یک مرکز تناسب اندام و دو زمین تنیس می باشد. مهمانان می توانند از ایستگاه ۲۴ ساعته برای مبادله ارز، تسهیلات تور و خدمات سرو غذا استفاده کنند. مهمانان می توانند در درمان های بدن در Chi، The Spa مراجعه کنند. فضای بازی دوستانه خانواده، جوانه برای کودکان در دسترس است.

غذاهای کانتونی در کاخ شان، ستاره دار میشلین قرار دارند. رستوران های بین المللی و کرایه ی ژاپنی به ترتیب در The Line و NAMI رستوران و بار خدمت می کنند. Waterfall Ristorante Italiano ارائه می دهد غذاهای معتبر ایتالیایی جنوبی ایتالیایی، در حالی که میراث محلی می تواند در Lobby Lounge توسط Shang-ri La لذت ببرید. شیرینی های Artisanal در ShopHouse توسط Shangri-La در دسترس هستند.

باغ ارغوانی برای مسافران علاقه مند به خرید، غذا و پاکیزگی بسیار مناسب است.

با توجه به بررسی های مستقل، بخش مهمی از مهمانان ما در سنگاپور است.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۷ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در سنگاپور رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time