هتل مارمارا استانبول

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

استانبول ، ترکیه, ترکیه, آسیا

هتل Marmara در بالای ایستگاه شلوغ تاکسیم بالای استانبول، اتاق های لوکس با تلویزیون کابلی، فای رایگان و نمایشگاه های بسفر و منظره ای بسیار زیبا دارد. این هتل دارای استخر عرشه در فضای باز و اسپا با حمام ترکی است.

مروارا تاکسیم اتاق های بزرگ و دارای پارکت، کمد لباس و میز کار را فراهم می کند. حمام اختصاصی با سنگ مرمر دارای وان و سشوار است.

رستوران Tuti از یک منظره چشم انداز پرنده از میدان تاکسیم، از غذاهای فراوان برای صبحانه، ناهار و شام استفاده می کند. Tuti Bar منوی آشامیدنی و اشتها آور را ارائه می دهد. رستوران پانوراما با نمایشی از منظره پانورامای شهر از قسمت تراس آن، انواع مختلف منطقه ای و قومی آناتولی را ارائه می دهد. برای ناهار و شام، یک منوی مجموعه در دسترس است. فروشگاه شکلات، خود را در یک انتخاب غنی از شکلات های دست ساز و همچنین محصولات پخته می کند. لابی Lounge ارائه می دهد انتخاب غنی از نوشیدنی ها و اشتها آور.

مهمانانی که به دنبال تجربه جسمی جوان هستند، می توانند از ماساژ آرام بخش یا اسکراب بدن در حمام سنتی ترکیه لذت ببرند. منطقه آب و هوای هتل نیز شامل سونا، حمام گرم، سولاریوم و سالن بدنسازی با منظره ای از میدان تکسیم می باشد.

Marmara Taksim در فاصله چند مرحله از ایستگاه مترو تاکسیم و دوچرخه سواری کانتچر از ایستگاه تراموا Kabataş است. قصر Dolmabahçe در فاصله ۱۵ دقیقه با هتل فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک ۲۱ کیلومتر است.

این ملک همچنین یکی از بهترین مکان های استانبول را دارد مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به ویژه مکان را دوست دارند - آنها ۹.۱ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کرده اند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time