هتل ریکسوس پریمیوم بلک

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

آنتالیا ، ترکیه, ترکیه, آسیا

Rixos Premium Belek

این مجتمع ۵ ستاره در بلک ۷۰۱ متر از ساحل خصوصی در ۴۰۵.۰۰۰ مساحت حیاط مربع قرار دارد. املاک همچنین دارای یک آبگرم، یک سالن بدنسازی و یک مرکز خرید است.

همهی اتاقهای Rixos Premium Belek با منظرهی جذاب از دریای مدیترانه و جنگلهای پسته، از اتاقهای زیبا و مدرن برخوردار هستند. هر اتاق مجهز به یک تلویزیون ماهوارهای با صفحه نمایش تخت است. تمام اتاق های Rixos Premium Belek دارای بالکن های خصوصی و برخی نیز دارای تراس با استخر و منظره ای از طبیعت است.

استراحتگاه استراحت می کند با سلیقه ی دلخواه خود را با رستوران های لذیذ که می توانید طعم های تصفیه شده ایتالیایی، غذاهای استیک، ترشی، غذاهای بین المللی و غذاهای دریایی را تجربه کنید. همچنین ۸ میله در محل وجود دارد، کوکتل های عجیب و غریب، کوکی ها سالم و شراب پرنعمت. برای کودکان، رستوران جالب، منوهای مخصوص برای ناهار آماده می شود.

اسپا La Del Mare با طیف گسترده ای از درمان های لوکس است که مهمانان می توانند از آرامش و سلامتی لذت ببرند. این هتل دارای حمام سنتی عثمانی، استخرهای سرپوشیده، سونا و سالن بدنسازی است. این ویژگی همچنین ویژگی های DJ زنده، کنسرت ها، احزاب، حوادث و برنامه های آموزشی برای کودکان در باشگاه Rixy را ارائه می دهد. ورزشگاه آکادمی برنامه های متعددی از قبیل کرافت، چرخش، آبی دوچرخه، Kangoo Power، Jumping Fitness، Tai Chi، Jiu Jitsu و Yoga Paddleboard را ارائه می دهد.

فرودگاه آنتالیا ۲۲ متری از اموال است.


زوج ها به طور خاص مانند مکان - آنها ۸.۹ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time