هتل مکس رویال بلک انتالیا

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

آنتالیا ، ترکیه, ترکیه, آسیا

توچال گلف Maxx Royal Belek Golf
این ویژگی یک پیاده روی ۱۱ دقیقه ای از ساحل است. لوکس Maxx Royal Belek Golf Resort با تنظیم ساحل مدیترانه ای، دارای ۷ استخر و ۵ رستوران است. این یک نمایشگاه سرگرم کننده در محل و یک زمین گلف در سطح جهانی ۱۸ طبقه است.

سوئیت های شیک در تن های آرام بخش تزئین شده و فضای بسیار زیادی را فراهم می کنند. هر اتاق با کف چوبی، تلویزیون ال سی دی و مینیبار به خوبی ذخیره می شود.

رستورانهای Maxx Royal Belek غذاهای بین المللی شامل غذاهای ژاپنی، مدیترانه، یونانی و ترکی را ارائه می دهند. برای یک نوشیدنی تازه، مهمانان می توانند به تعداد ۱۳ بار، هر یک با طراحی متمایز بازدید کنند. نوار آزورا برای ساعت ۲۴/۷ باز است. Chocolatier شکلات های خانگی خوشمزه را ارائه می دهد و Le Melange نانوایی انواع دسر و کیک را تهیه می کند.

مرکز اسپا مرکز Maxx Royal اتاق ماساژ، درمان های پوستی و حمام سنتی ترکی ارائه می دهد. کارکنان سرگرمی Maxx Royal فعالیت های روزانه را سازماندهی می کنند و از ورزش های آبی در ساحل خصوصی هتل لذت می برند.

این مجتمع ۵ ستاره در ۱ کیلومتری مغازه ها، رستوران ها و کلابهای شبانه بلک واقع شده است. فرودگاه آنتالیا ۳۵.۴ کیلومتر از ریزورت گلف Maxx Royal Belek Golf است.


این ملک همچنین دارای یکی از مکانهای با امتیاز بالا در بلک است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۹.۴ امتیاز برای سفر دو نفره.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در بلک رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

news utility law weather mony w clock fly time