هتل رویال ارکید شرایتون

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

بانکوک ، تایلند, تایلند, آسیا
bangkok

Royal Orchid Sheraton Hotel & Towers در بانک ریو Chao Phraya واقع شده و دارای ۴ گزینه ناهار خوری، ۲ استخر در فضای باز و یک آبگرم است. قایق های شاتل رایگان، مهمانان را به ایستگاه SkyTrain BTS Sahan Taksin می رسانند.

در اتاق های هتل از یک تلویزیون تخت تخت با منظره ای از رودخانه چائو فرایا. صندوق ايمني و تسهيلات چاي / قهوه نيز ارائه مي شود. حمام اختصاصی با وان و دوش دارد.

مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام ۲۴ ساعته ورزش کنند و از امکانات دیگر مانند سونا، حمام گرمایش و زمین تنیس لذت ببرید. خدمات خشکشویی و خشکشویی در دسترس است.

رستوران رستوران جهانی رودخانه غذای تمام روزه را با گزینه های بوفه و à la carte ارائه می دهد. رستوران Giorgio در خدمت غذاهای ایتالیایی است. رستوران Riverside Grill ارائه می دهد صندلی تراس با نمایش رودخانه بدون وقفه. مهمانان می توانند از غذاهای تایلندی و رقص سنتی تایلندی در Thara Thong لذت ببرند.

Royal Orchid Sheraton Hotel & Towers در نزدیکی رودخانه، بزرگترین مرکز خرید بانکوک برای عتیقه است. فرودگاه سوورنابومی در حدود ۲۵ مایل دورتر است.

بنگ رک انتخاب خوبی برای مسافران است که علاقه مند به مردم محلی دوستانه، راحت حمل و نقل عمومی و مواد غذایی خیابانی است.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در بانکوک است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند مکان - آنها ۸.۹ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در بانکوک رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

news utility law weather mony w clock fly time