هتل رامادا پلازا ریورساید

★ ★ ★ ★ ★
قیمت: Ramada Plaza Menam Riverside

موقعیت

بانکوک ، تایلند, تایلند, آسیا

Ramada Plaza Bangkok در امتداد رودخانه چائو فرایا، Ramada Plaza Bangkok Menam Riverside ارائه می دهد اتاق با نمایش رودخانه و فای رایگان در سراسر. این هتل همچنین خدمات قایق سواری رایگان را بین اسکله خود و ایستگاه قطار SPSS Saphan Taksin BTS و خدمات شاتل رایگان Tuk Tuk به ۵ دقیقه پیاده روی آسیتیک در مرکز خرید Riverfront ارائه می دهد.

Ramada Plaza Bangkok Menam Riverside در فاصلهی کوتاهی از منطقه خرید و تفریحی Silom واقع شده و در فاصله ۴۰ دقیقه با فرودگاه فاصله دارد.

اتاقهای هتل دارای یک دکور مدرن تایلندی با مبلمان زیبا است. هر اتاق شامل یک تلویزیون ماهوارهای با صفحه تخت، میز کار و صندوق امانات می باشد. حمام و لوازم حمام رایگان در هر حمام بزرگ و مدرن گنجانده شده است. برخی از اتاق ها دارای اتاق نشیمن جداگانه، محل غذاخوری، تراس و حمام خصوصی خصوصی در خارج هستند.

Massira Wellness & Spa هتل دارای انواع ماساژ و زیبایی است و امکانات آن شامل سونا و اتاق بخار می باشد. مهمانان به ورزش در مرکز تناسب اندام می آیند، در حمام بخار آبگرم و یا در یک استخر در فضای باز بزرگ می شوند.

این هتل ۵ ستاره دارای ۶ اتاق ناهار خوری است. The Terrace @ ۷۲ Restaurant & Bar می توانید از غذای کبابی و غذاهای دریایی از آشپزخانه های مجلل و نمایشگاه های نفس گیر رودخانه چائو فرایا را انتخاب کنید. خدمات اتاق ۲۴ ساعته نیز در دسترس است.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۵ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در بانکوک رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time