پولمن هتل جی

★ ★ ★ ★
قیمت: Pullman Bangkok Hotel G

موقعیت

بانکوک ، تایلند, تایلند, آسیا
bangkok

هتل Pullman Bangkok در نزدیکی مراکز خرید، کسب و کار و سرگرمی، تنها در ۵ دقیقه پیادهروی از Station Chongnonsri BTS Skytrain و در فاصله ۱۰ دقیقه از ایستگاه Silom MRT است. فای رایگان در سراسر ملک در دسترس است.

Pullman Bangkok Hotel G در فاصله ۱۵ متری از فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi است. جاذبه های مانند MBK Shopping Mall و خانه جیم تامپسون در فاصله ۱.۹ متری هتل قرار دارند. برای راحتی بیشتر، شاتل رایگان به ایستگاه Saladaeng BTS از طریق Tuk-Tuk در هر ساعت از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰ در دسترس است.

اتاق های هتل Pullman G شامل اتاق های مدرن و شیک و پنجره هایی از جنس چوب به سقف است که از منظره ای زیبا و دیدنی از شهر می باشد. هر اتاق دارای تلویزیون ماهواره ای تختخواب، ایستگاه تکمیل کننده آی پاد و مینی بار است. لوازم آرایشی Cobigelow برای لذت بردن از مهمانان فراهم شده است.

مهمانان میتوانند از تناسب اندام بدنسازی در ورزشگاه لذت ببرند و یا در سونا و استخر آبگرم لذت ببرند. در عوض، کنار ساحل کنار بیایید.

Pullman Bangkok Hotel G هتل ها در محل نوشیدن و ناهار خوری گزینه های. انواع برگرها را می توانید در یک رستوران و باربارز معروف ۲۴ ساعته برگر، آب معدنی ۲۵ درجه ای، شراب و لیکور بار، و شراب و رستوران شرارتی شراب، کوکتل و غذاهای فرانسوی تهیه کنید.

news utility law weather mony w clock fly time