هتل نووتل سیلوم

★ ★ ★ ★
قیمت: Novotel Silom

موقعیت

بانکوک ، تایلند, تایلند, آسیا

Novotel Bangkok Fenix ​​Silom ایده آل برای مسافران تجاری و مسافرین است که در خیابان Silom Central Silom واقع شده است. ایستگاه های قطار Taksin و Surasak BTS و همچنین اسکله اصلی Sathorn در فاصله ۱۰ دقیقه پیاده روی از اموال است. این هتل دارای یک استخر در فضای باز، ۲ اتاق ناهار خوری و خدمات اتاق ۲۴ ساعته است. فای رایگان در سراسر هتل در دسترس است.

شارژ رایگان Novotel Bangkok Fenix ​​Silom به Station Sda Daeng BTS Skytrain می رود. این هتل ۳۰ دقیقه ای از سوارنابومی و فرودگاه بین المللی دون موآن است. مرکز تجارت الماس در این هتل ۳ دقیقه پیاده روی می شود، در حالی که بازار Patpong Night Market در فاصله ۲۰ دقیقه با هتل فاصله دارد. سفارتخانه ها، بانک ها، شرکت های مالی و بازارهای محلی نیز در نزدیکی این ملک یافت می شود.

اتاق های مدرن و بزرگ، اتاق های تهویه مطبوع با تلویزیون ماهوارهای تخت، مینی بار و صندوق شخصی مجهز شده اند. حمام خصوصی با دوش آب گرم و سشوار می باشد.

مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام کار کنند، از سونا یا استخر استفاده کنند. سفرهای روزانه و کرایه ماشین را می توان در میز تور تنظیم کرد. یک مرکز کسب و کار کاملا مجهز به نیازهای حرفه ای خود می پردازد.

رستوران Square در تمام طول روز بوفه تایلندی و بین المللی و همچنین منوهای آراسته شده در منزل است. نوشیدنی و موسیقی زنده در نوار سنگی شیک موجود است. سرویس ۲۴ ساعته برای راحتی مهمانان در دسترس است.

بنگ رک انتخاب خوبی برای مسافران است که علاقه مند به مردم محلی دوستانه، راحت حمل و نقل عمومی و مواد غذایی خیابانی است.

news utility law weather mony w clock fly time