آنل هتل صوفیه

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

صوفیه, بلغارستان, اروپا

Hotel Anel در مرکز صوفیه واقع شده است و از اتاق های بزرگ و دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان برخوردار است. دسترسی رایگان به مرکز آبگرم و پارکینگ رایگان برای همه مهمانان.

تمام اتاق ها با رنگ های واضح، مبلمان منحصر به فرد و آثار هنری اصلی تزئین شده اند. حمام خصوصی با وان و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان است.

رستوران سرو غذاهای مدیترانه ای با انتخاب گسترده ای از شراب و موسیقی پیانو زنده دارد. مهمانان ویژه و تخفیف برای مهمانان در هتل در دسترس هستند و یک نوار لابی با انواع چای های معطر و قهوه وجود دارد. یک سرویس اتاق ۲۴ ساعته وجود دارد.

در مرکز ورزش، مهمانان می توانند از استخر سرپوشیده، حمام گرمایش و سالن بدنسازی رایگان استفاده کنند. برای هزینه اضافی، مهمانان نیز می توانند در یک حمام بخار، سونا و کابین مادون قرمز آرام، یا از پیشنهادات گسترده ای از ماساژ و زیبایی استفاده کنند.

یک سرویس شاتل با هزینه اضافی برای و از فرودگاه صوفیه در دسترس است و مهمانان می توانند قبل از ورود به فرودگاه منتقل کنند. نزدیکترین ایستگاه مترو در عرض ۱۰۰ متر قابل دسترسی است

Centrum یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به کلیساها، مسافرت بودجوی و آثار تاریخی است.

با توجه به بررسی های مستقل، بخش مهمی از مهمانان ما در صوفیه است.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۷ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در صوفیه رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time