هتل رُدا البستان دبی

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

دبی ، امارات, امارات, آسیا

هتل Roda Al Bustan در فاصله ۰.۶ مایلی از فرودگاه بین المللی دبی، هتل های مدرن، لوکس و ۷ رستوران که غذاهای مختلفی دارند، ارائه می دهد. این هتل دارای استخر سرپوشیده و استخر در فضای باز است، استخر کودکان، استخر اسکواش، زمین تنیس و درمان های آبگرم گسترده.

اتاق های Roda Al Bustan با رنگ های طبیعی و نرم تزئین شده اند. آنها با تلویزیون های صفحه تخت با کانال های ماهواره ای مجهز شده اند. دیگر امکانات عبارتند از میز کار، چای / قهوه و حمام با دمپایی. برخی از اتاقها دسترسی مستقیم به استخر شنا دارند.

مهمانان می توانند از عرشه در اطراف استخر در فضای باز لذت ببرند. مرکز سلامت و گردش خون Flow Health Center مرکز درمان ماساژ و بخار، سونا و حوضچه در فضای باز است. همچنین دارای مرکز تناسب اندام کاملا مجهز با آخرین تجهیزات قلب و عروق است.

برای شام، مهمانان می توانند از انواع رستوران هایی با غذاهای مانند لبنانی، ژاپنی یا تایلندی انتخاب کنند. استخر کنار استخر Anees آسانسورها و نوشیدنی ها را ارائه می دهد.

معروف دبی کریک از طریق یک درایو ۱۰ دقیقهای در دسترس است، در حالی که معروف دوبی طلای سوک و Spice Souk ۱۵ دقیقه است. مراکز خرید عمده از جمله مرکز شهر دیرا، مرکز شهر جشنواره و مرکز شهر میردیف در فاصله ۱۵ دقیقه با هتل قرار گرفته اند.

news utility law weather mony w clock fly time