هتل نووتل دیره دبی

★ ★ ★ ★

موقعیت

دبی ، امارات, امارات, آسیا

مرکز خرید شهر دیره با مرکز تفریحی برای کودکان واقع شده است. این هتل ۴ ستاره از بهترین مکانهای خریدی است که برای لذت بردن از جاذبه های شهر مانند طلای سوک، ادویه سوک، روستای هریتوی دبی و دبی کریک استفاده می شود. این هتل دارای یک استخر در فضای باز شیک و سونا و یک مرکز تناسب اندام است.

همهی اتاقها دارای اتاقهای معاصر با تلویزیون تختخواب، میز کار، دوش، وان حمام جداگانه و لوازم آرایشی مجزا است. صندوق امانات نیز در اتاق وجود دارد. امکانات دیگر نیز شامل پارکینگ رایگان و اتاق نگهداری از چمدان است.

مهمانان می توانند از غذاهای دریای مدیترانه در رستوران Talà At Vertigo لذت ببرند. مهمانان می توانند در ورزشگاه در حالی که از ورزش های زنده لذت می برند، لذت ببرند. Bistro Domino، شما می توانید غذا های گاه به گاه، یک تراس در فضای باز و انتخاب های مورد علاقه های بین المللی را در یک محیط معاصر هیجان انگیز لذت ببرید.

در قلب دبی، آن را به خوبی به تمام مقصد گردشگری و کسب و کار شهر از طریق شبکه راه آهن مترو دبی متصل است. این هتل در فاصله ۳ دقیقه از ایستگاه متروی مرکز شهر دیره واقع شده است. از Novotel Deira از طریق ترمینال بین المللی فرودگاه دبی، مرکز تجارت جهانی دبی، HealthCare City، مرکز دبی و Burj Khalifa در دسترس مترو قرار دارد. یک سرویس شاتل برنامه ریزی شده مناسب برای تجربه ساحل در شهر موجود است. دسترسی آسان به باشگاه گلف و قایق بادبانی دبی کریک. سوپرمارکت Carrefour در مرکز شهر دیرا واقع در مقابل هتل قرار گرفته است. بانک ها و امکانات ارز خارجی در دسترس هستند. یک مسجد در این نزدیکی برای دعا و عبادت است.

در این منطقه شما می توانید از مغازه هایی مانند H & M، Zara استفاده کنید.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - ۸.۳ برای سفر دو نفره.

این املاک همچنین برای بهترین ارزش در دبی رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time