رستوران های گوانگجو

موقعیت

گوانگجو ، چین, چین, آسیا

یکی از سوالات ایرانی ها زمانی که بحث سفر به چین می شود برایشان پیش می آید، این است که وقتی رفتیم چه غذایی بخوریم؟ اما با توجه به منطقه تجاری شهر گوانجو در رستوران های این شهر می توانید غذاهایبین المللی را راحت تر پیدا کنید. برخی از غذاهای چینی عبارت از سوپ غذاهای دریایی، فراید رایس، نودل مرغ و مرغ سرخ شده می باشد.

food 12

 

رستوران باربیکیو ترکی سلطان (Sultan Restaurant Turkish Barbequ)

بهترین رستورانی که ایرانی ها می توانند با خیال راحت غذا میل کنند، رستوران باربیکیو سلطان است. این رستوران انواع غذاهای بین المللی که با ذائقه ایرانیان سازگار است را دارد.

آدرس: چین – گوانجو ۳۱ Tao Jin Keng، HuanShi DongLu YanXian، Yuexiu Qu، Guangzhou Shi، Guangdong Sheng، China

soltan

رستوران Buongiorno Italian 

در این رستوران می توانید انواع غذاهای ایتالیایی نظیر استیک، پیتزا، و پاستا را میل کنید.

آدرس: چین – گوانجو ۴۲ Jian She San Ma Lu، HuanShi DongLu YanXian، Yuexiu Qu، Guangzhou Shi، Guangdong Sheng، China، ۵۱۰۱۰۰

رستوران فان تی گوانجو

رستوران فان تی یه رستوران معروف شینجیانگ در گوانگجو هستش که میتونین در اینجا از غذاهای معروف شینجیانگ لذت ببرین.. این رستوران کبابی سرو میکنه که اهان رو آب میندازه.. غذای اصلی این رستوران عبارته از گوشت بره کبابی، جوجه دا پان چی.. سبک غذا در اینجا حلاله و برای مسلمونا سرو میشه..

wy 1000x600 ticket

رستوران مسلمانان نور بوستان

رستوران نور بوستان واقع در تیانهه ، در مقابل مسجد هوا شنگ قرار داره.. اگه غذاهای شینجیانگ، افغان، ترک، پاکستان، و آسیای شرقی رو دوس دارین، فقط به این رستوران برین.. در اینجا میتونین شیش کباب، جوجه، کوشت گاو همراه با نان و برنج سفارش بدین.

seekhkabab ticket

رستوران بسفروس ترکیش

رستوران بسفروس ترکیش در گوانجو در ساختمان ژائوکینگ واقع شده.. در اینجا طیف گسترده ای از غذاهای ترکی و حلال سرو میشه.. در اینجا نوشیدنی الکلی سرو نمیشه و موقعیت فوق العاده ای هم داره.

8and20 lambkebabs082515 1600 ticket

 

news utility law weather mony w clock fly time