رستوران های بدروم

موقعیت

بدروم ، ترکیه, ترکیه, آسیا

رستوران های پیشنهادی در بدروم

رستوران لیمان کوفتجیسی | Liman Koftecisi

آدرس: Eskiçeşme Mah., Neyzen Tevfik Cad. No:۱۷۲, ۴۸۴۰۰ Bodrum/Muğla, Turkey

اگر خواستید در سفرتون به شهر بدروم یک غذای عالی با قیمت مناسب را میل کنید، رستوران لیمان کوفتجیسی می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برایتان باشد. پیشنهاد می کنیم در این رستوران حتما غذای کوفته لیمان با ماست را امتحان کنید.


resturant1

رستوران ماوی سورگن | Mavi Surgun bodrum

غذاهای دریایی از محبوب ترین خوراکی ها در بدروم هستند به همین خاطر رستوران های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند. یکی از بهترین و محبوب ترین رستوران های دریایی بدروم، ماوی سورگن است که در آن از صید روز غذا درست می کنند و همین علتی شده تا در بدروم مشهور شود.
آدرس : Carsi Mahallesi ۱۰۳۷. Sokak No: ۱, Bodrum City, Turkey

فضای این رستوران دوستانه و خانوادگی است و در آن از کودکان استقبال می شود و برای آن ها غذاهای مخصوصی در منو قرار داده اند. اگر این مکان را انتخاب کردید نباید توقع رویارویی با محیط خیلی لوکسی را داشته باشید زیرا فضا طوری است که برای جمع های خانوادگی مناسب باشد. توجه کنید که در ماوی سورگن فقط غذای دریایی سرو می شود بنابراین اگر به این نوع خوراکی ها علاقه ای ندارید این مکان را انتخاب نکنید.

resturant 3

 

رستوران ویندمیل | Windmill Restaurant Deirmen Restorant bodrum

Address : Gmbet Mahallesi, Gara Hasan Cad. No:۱, ۴۸۴۰۰ Bodrum/Mula, Turkey

رستوران ویندمیل فضای بسیار دلبازی دارد و گنجایش آن نیز زیاد است. مراجعه کننده ها می توانند هم از فضای سربسته این غذاخوری استفاده کنند و هم محوطه رو باز. سالن اصلی ویندمیل دور تا دور شیشه ای است و میهمانان در حین غذا خوردن از تماشای طبیعت اطراف نیز لذت می برند.

از نکته های قابل توجه در رابطه با رستوران زیبای ویندمیل می توان به منوی آن اشاره کرد که طیف گسترده ای از غذاها را در اختیار مشتری هایش قرار می دهد؛ از همه مهم تر این که تعداد بالای غذاها باعث افت کیفیت نشده است و شما هر غذایی را هم که سفارش بدهید با برترین کیفیت تحویل خواهید گرفت.

windmil rest

 

رستوران پیترز پلیس | Peters Place bodrum

Address : Guner is Merkezi, Zeytinli Cd ۹۸/۱, Bitez, ۴۸۴۰۰ Bodrum/Mula, Turkey

رستوران پیترز پلیس صندلی هایی در فضای باز دارد که همین موضوع سبب شهرت و محبوبیت آن شده است. اغلب مشتری های این غذاخوری محلی ها هستند و گردشگران خارجی کمتر از وجود چنین رستورانی باخبرند. اگر اهل ماجراجویی هستید و چشیدن طعم غذاهای ناب برای تان اهمیت دارد، پیشنهاد می کنیم که پیترز پلیس را از یاد نبرید زیرا می توانید در میان اهالی شهر بدروم یک وعده غذایی کاملا سنتی را میل کنید و با آداب و سنت های آن ها نیز آشنا شوید.

peter policl rest

 

میت برگر و استیک هاوس | Meat Burger & Steakhouse bodrum

Address : Yokuşbaşı Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. ۷۹-A, ۴۸۴۰۰ Bodrum/Muğla, Turkey

استیک و برگرها در سراسر دنیا پرطرفدار هستند تا اندازه ای که برخی از رستوران ها تنها به پخت این غذاها می پردازند. اگر شما هم این خوراکی های خوشمزه را دوست دارید بهترین مکان برای چشیدن طعم آن ها در بدروم رستوران میت برگر و استیک هاوس است که با استیک های خوش طعمش معروف شد.
محیط و دکوراسیون این غذاخوری مانند اغلب رستوران های دیگر بدروم معمولی و دوستانه است پس منتظر مکانی لوکس نباشید.

meat rest

 

news utility law weather mony w clock fly time