رستوران های آنکارا

موقعیت

آنکارا ، ترکیه, ترکیه, آسیا

رستوران تریلی آنکارا | Trilye Restaurant

رستورانی در فضای سرسبز شهر آنکارا وجود دارد به نام تریلی، ظرفیت این رستوران حدود ۱۲۰ نفر است. این رستوران انواع غذاهای مدیترانه ای را در منو خود دارد و باید بدانید که هزینه سرو غذا در این رستوران نسبتا بالا است.

آدرس: Kazım Özalp، İzci Sk. No:۱۱، ۰۶۷۰۰ Çankaya/Ankara، Turkey

Trilye Restaurant

 

رستوران گوکسو لاکانتاسی | Goksu Lokantasi ankara

از بازگشایی رستوران گوکسو لاکانتاسی چندین سال می گذرد و صاحبان آن توانسته اند در این مدت توجه افرادی بسیاری را به خود جلب کنند. مدیران این غذاخوری رمز موفقیت شان را دوستی با کارکنان می دانند و بیان کرده اند که همه افرادی که در اینجا کار می کنند مانند اعضای یک خانواده هستند.
از نکته های بسیار خوبی که در رابطه با گوکسو لاکانتاسی وجود دارد، توجه ویژه به مسایل بهداشتی است؛ آن ها از هیچ موضوع کوچکی که به بهداشت و سلامت مشتری ها مربوط باشد نمی گذرند. همه غذاهای این رستوران با مواد غذایی طبیعی پخته می شوند زیرا مدیران گوکسو مزرعه ای خصوصی دارند که در آن مواد اولیه مورد نیازشان را می کارند.

Address : Bayindir Sok. No: ۲۲/A | Kizilay, Ankara, Turkey

Goksu Lokantasi ankara Restaurant

 

رستوران کامگوز بالیکسسی | Camgoz Balikcisi ankara


تمرکز اصلی آشپزهای رستوران کامگوز بالیکسسی روی پخت انواع ماهی ها، بخصوص ماهی های شور است. از شاخص ترین ویژگی های این غذاخوری می توان به تنوع در طعم ها اشاره کرد، اینجا غذاهایی را می خورید که طعم آن ها را تا حالا هیچ جای دیگر نچشیده اید.

منوی این رستوران از تنوع بالایی برخوردار است؛ اما این موضوع باعث نشده تا از کیفیت غذاها کاسته شود و هر چیزی که سفارش دهید با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

اگر کامگوز بالیکسسی را برای خوردن یک وعده خوشمزه انتخاب کردید به هیچ عنوان نگران سلامت و تازگی ماهی ها نباشید 

Address : Nenehatun Caddesi No: ۱۱۱ | Cankaya, Gaziosmanpasa, Ankara ۰۶۶۶۰, Turkey

amgoz balikcisi ankara Restaurant

 

کافه رستوران لوییس براسری و لافت | Louise Cafe Brasserie & Loft ankara

کافه رستوران لوییس براسری و لافت همه چیزش به سبک اروپایی است؛ از غذاها گرفته تا دکوراسیون جذابش. اگر این مکان را برای صرف غذا انتخاب کنید گویا در قلب اروپا قرار دارید؛ صندلی های چوبی، شومینه هایی که به فضا گرمایی خوشایند می دهند و کارکنانی که همیشه لبخند بر لب دارند همه و همه جو این غذاخوری را بسیار جذاب کرده اند.

لوییس براسری برای نوشیدن یک فنجان چای گوارای تُرک به همراه تنقلات و دسرهای ترکی بسیار مناسب است. البته غذاهای اروپایی لذیذ را هم می توانید در این کافه رستوران شیک سفارش دهید. امکانات خوبی هم در اختیارتان قرار خواهد گرفت مانند اینترنت پرسرعت رایگان، صندلی چرخدار، امکان استفاده از فضای باز و سربسته رستوران و... . با این که قیمت خوراکی های لوییس براسری به نسبت همتایانش کمی گران تر است اما از رفتن به آن پشیمان نخواهید شد.
Address : ۱۰۰. Yl Mahallesi, No:, Filistin Cd No:۳۷, ۰۶۷۰۰ ankaya/Ankara, Turkey

louise cafe brasserie loft ankara Restaurant

 

رستوران گونایدین کباب | Gunaydin Kebap Restaurant ankara

گونایدین ابتدا کار خود را به عنوان یک قصابی کوچک در استانبول آغاز کرد، شعار این قصابی در ابتدا "گوشت ویژه برای ماست" بود. کیفیت گوشت این قصابی آن قدر خوب بود که به سرعت در استابنول به شهرت رسید. مدیران این قصابی تصمیم گرفتند تا علاوه بر قصابی یک رستوران نیز راه اندازی کنند. این رستوران هم در مدت کوتاهی به شهرت رسید و حالا سر از آنکارا نیز در آورده است و همه گونایدین را به عنوان یکی از غول های فعال در زمینه کباب های ترکی می دانند.

بد نیست بدانید که حالا رستوران های گونایدین ۴۰ شعبه مختلف دارند. مطمئنا برندی که با سرعتی سرسام آور پیشرفت کرد و تنها دلیلش هم کیفیت خوب گوشت هایش بود، ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

Address : Gaziosmanpasa,Attar Sk. No:۶ | Cankaya, Ankara ۰۶۷۰۰, Turkey

gunaydin kebap restaurant ankara Restaurant

 

 

news utility law weather mony w clock fly time