رستوران های وارنا

موقعیت

وارنا, بلغارستان, اروپا

در غذاهای بلغاری از غذاهای یونانی و ترکی هم تاثیر گرفته شده و با توجه به موقعیت این کشور در غذاها از انواع سبزیجات و میوه های مختلف استفاده می شود. اگر هم می خواهید در سفرتان میزان هزینه ها را کم کنید می توانید در سطح شهر دنبال غذاهای خیابانی باشید، قیمت این غذاها بسیار کم بوده و همچنین زمان کمتری برای تهیه شدن آن صرف می کنید. در شهر وارنا رستوران هایی که غذاهای آماده می فروشند زیاد است.

رستوران های پیشنهادی در شهر وارنا

رستوران | The Sea Terrace Restaurant

رستورانی که در راهنمای سفر به وارنا می توانید به آن بروید و انواع غذاهای دریایی، مدیترانه ای و اروپایی را میل کنید رستوران تراس است و می توانید در فضای آرام و شیک آن غذایتان را میل کنید. کیفیت و قیمت غذاهای این رستوران بسیار عالی است.

آدرس: bul. “Primorski” ۹۷، ۹۰۰۰ Varna، Bulgaria

1035686202031001B


رستوران دی واین | Di Wine Restaurant

رستوران فوق العاده ی دیگری در شهر وارنا وجود دارد به نام دی واین با توجه به غذاهای خوب و تازه که دارد یکی از بهترین رستوران های این شهر به شمار می رود. هزینه ای که بابت غذا در این رستوران باید بپردازید مناسب است انواع غذاهای اروپایی و مدیترانه ای و بهترین باربیکیو ها در این رستوران می توانید میل کنید.

آدرس:  ul. “Bratya Shkorpil” ۲، ۹۰۰۰ Varna، Bulgaria

رستوران | Restaurant Old Oak
در لب ساحل این شهر رستورانی به نام اوآگ قدیمی وجود دارد که با بهترین استیک ها و غذاهای ایتالیایی می تواند میزبان شما مسافران شهر وارنا باشد. همچنین علاوه بر غذاهای گفته شده در این رستوران انواع غذاهای بلغاری هم سرو می شود و یکی از مقاصد محبوب توریست ها به شمار می رود.

آدرس: Unnamed Road، ۹۰۰۷ Varna، Bulgaria

staria chinar 1 qpr

رستوران Staria Chinar

این رستوران، یکی از بهترین رستوران‌های وارنا است که دو شعبه دارد و غذاهای سنتی بلغارستان و غذای صربستانی سرو می‌کند. اولین شعبه‌ی این رستوران در کنار یک چنار قدیمی ساخته شده بود، بنابراین اسم این رستوران را «چنار قدیمی» گذاشتند. اگر می‌خواهید آشپزی سنتی بلغارستان، صربستان و ناحیه‌ی بالکان را امتحان کنید، این رستوران را فراموش نکنید.

6692d143 934c 4708 a2a9 dcfbef39b2b3

رستوران Aksakovska Panorama

این رستوران چیزی فراتر از یک غذاخوری ساده است. زمانی که در این رستوران غذا می‌خورید احساس می‌کنید که در یک موزه‌ی قوم‌نگاری نشسته‌اید. صاحب این رستوران از موقعیت مکانی آن که بر فراز تپه‌ای قرار گرفته، به بهترین شکل ممکن استفاده کرده است. هنگام غذا خوردن می‌توانید چشم‌اندازهای زیبایی از وارنا و دریا را تماشا کنید. اشیای تزیینی و وسایل مختلفی مرتبط با فرهنگ و هنر بلغارستان، در دکوراسیون این رستوران مورد استفاده قرار گرفته است. منوی این رستوران علاوه بر غذاهای سنتی بلغاری، غذاهای خاصی دارد که در این کشور به سختی می‌توانید پیدا کنید و تقریبا نایاب است. از خوردن یک لیوان شربت گلاب لذت ببرید و منوی رستوران را به آرامی مطالعه کنید چرا که هر غذای معرفی شده در منو، توضیحی در مورد تاریخچه‌اش دارد. این رستوران در فاصله‌ای کمی از وارنا قرار دارد و به راحتی با یک مسیر تاکسی می‌توانید خود را به آن برسانید.

ce35f2bf 1efb 4f9c 8d64 40418b4cd67c

رستوران Olea

این رستوران یکی از شعبه‌های رستوران زنجیره‌ای BM است. تجربه‌ی غذا خوردن در این رستوران حسی شبیه کشف یک راز کوچک را به شما می‌دهد البته رازی که دوست دارید زودتر آن را با بقیه در میان بگذارید. رنگ‌های روشن و وسایل و دکوراسیون هنری این رستوران، حس و حال خوبی به آن می‌دهد. صمیمیت و گرمای این رستوران با چشم‌اندازهای زیبایی از دریا، تکمیل می‌شود. ضمنا این رستوران یک باغ کوچک و زیبا هم دارد. منوی این رستوران دارای غذاهای مدیترانه‌ای است. غذاهای دریایی، انواع ماهی و غذاهای گیاهی را که با بهترین سبزیجات محلی تهیه می‌شوند، از دست ندهید.

955505d4 adf8 4c8e bbe6 e52cf7fa0897

رستوران Jasmin Tea House

اگر گیاه‌خوار هستید، بدون شک غذاهای سالم و لذیذ این رستوران را که با دقت و شوق فراوان آماده می‌شود، تحسین خواهید کرد. انواع پنیرهای محلی و بین‌المللی، سبزیجات تازه، ماهی و غلات محلی را در این رستوران نوش جان کنید. لیموناد زنجبیلی و آب‌میوه‌های تازه، از نوشیدنی‌هایی است که در این رستوران عرضه می‌شود. در یک باغ زیبا، روی تخت و در کنار کوسن‌های رنگارنگ بنشینید و از خوردن یک وعده غذای خوب و سالم، لذت ببرید.

a2fadb93 e98a 43df 8826 d29c70d3d3fa 1

news utility law weather mony w clock fly time