هتل بیجینگ پرایم پکن

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

پکن ، شانگهای, چین, آسیا

Prime Hotel در فاصله ای نزدیک به ۰.۶ مایلی از خیابان وانگفینگینگ، مشهور ۷۰۰ ساله، Prime Hotel ارائه می دهد ۵ گزینه های ناهار خوری، استخر سرپوشیده و پارکینگ رایگان. اتاقهای مجلل با امکانات بی نظیر WiFi و نمایش شهر.

نخست هتل در خیابان خرید مشهور پکن واقع شده و از دسترسی آسان به جاذبه های مهم گردشگری در اطراف برخوردار است. ایستگاه مترو Dongsi (خط ۵ و ۶) در فاصله ۸ دقیقه ای قرار دارد. Prime Hotel در ۵ دقیقه از شهر ممنوعه است. میدان تیانانمن و موزه ملی چین در ۸ دقیقه ماشین سفر می شوند. پارک Beihai در ۱۱ دقیقه دورتر است و فرودگاه بین المللی پکن در ۴۵ دقیقه با هتل فاصله دارد. ایستگاه راه آهن پکن در ۱۵ دقیقه دورتر است.

اتاق های Prime با امکانات تهویه مطبوع و گرمایش مجهز شده اند. هر اتاق دارای تلویزیون کابلی با تلویزیون کابلی، سشوار و سشوار است. مینی بار و چای / قهوه ساز نیز گنجانده شده است.

غذای محلی در رستوران امپراتور هتل، با دکور از شهر ممنوعه الهام گرفته شده است. غذاهای فرانسوی در رستوران "کافه" Elysee خدمت می کنند. در عوض، کافی نت می توانید از غذاهای بین المللی لذت ببرید و میهمانان هتل به نوشیدنی می پردازند.

هتل Prime اتاق سالن بدنسازی و سالن زیبایی را ارائه می دهد. مهمانان می توانند سونا را در سونا یا ماساژ در آبگرم کنند. آنها همچنین می توانند قلب خود را با استفاده از امکانات کارائوکه هتل، و یا ترتیب سفر در میز توریستی لابی، بخوانند. خدمات اجاره دوچرخه برای کسانی که مهاجمان را در اختیار دارند.


Dongcheng یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به آثار تاریخی، گشت و گذار در معابد است.

با توجه به بررسی های مستقل، این قسمت مورد علاقه مهمانان ما پکن است.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در پکن است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۵ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در پکن رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time