هتل گراند مرکور شانگهای

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

پکن ، چین, چین, آسیا

GRAND MERCURE CENTURY PARK

Grand Mercure Shanghai Century Park (قبلا Radisson Blu Hotel Pudong Century Park) در منطقهی Pudong، در ۳ دقیقه از مرکز نمایشگاه بین المللی جدید واقع شده است. این هتل دارای استخر شنا، مرکز تناسب اندام و اتاق با اینترنت رایگان است.

Grand Mercure Shanghai Century Park در فاصله ۱۱ دقيقه از پارک قرن بيستم و در فاصله ۱۶ دقيقه به منطقه مالی Lujiazui است. این هتل ۳۵ دقیقه ماشین سفر به فرودگاه بین المللی پودونگ است. شانگهای دیزنی لند را می توان در عرض ۲۷ دقیقه با ماشین به مقصد برساند. معبد جینگان حدود ۲۵ دقیقه فاصله دارد.

اتاق های مدرن Grand Mercure Shanghai Century Park دارای پنجره های بزرگ و دارای نور طبیعی فراوان هستند. این امکانات شامل تلویزیون کابلی با تلویزیون کابلی و صندوق امانات می باشد. حمام هایی با حمام با دوش وان حمام و دوش دارند.

مهمانان می توانند در ماساژ در آرامش در آبگرم لذت ببرند. هتل خدمات اجاره اتومبیل و پارکینگ رایگان را ارائه می دهد. فعالیت های سفر و گشت و گذار در دفتر تور

یار چی تینگ غذاهای سنتی چینی را تهیه می کند، در حالی که Porcini غذاهای ایتالیایی را عرضه می کند. دیگر گزینه های ناهارخوری شامل تنقلات سبک و نوشیدنی در Bytes می باشد.


Pudong یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به سفر دوستانه خانواده، آکواریوم و تمیز بودن است.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در شانگهای رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time