هتل کروون پلازا شانگهای

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

پکن ، چین, چین, آسیا

کرون پلازا فودان شانگهای

Crowne Plaza Shanghai Fudan واقع در منطقه کسب و کار Wujiaochang مقابل دانشگاه فودان، اتاق های زیبا و تزئین شده را ارائه می دهد. این مرکز تناسب اندام، امکانات آبگرم و ۴ محل ناهار خوری دارد. رایگان با سرعت بالا وای فای و پارکینگ رایگان نیز ارائه شده است.

Crowne Plaza Shanghai Fudan در ۱۰ دقیقه رانندگی از واندا پلازا است و دانشگاه تنججی نیز در ۱۰ دقیقه دورتر است. پارک Huangxing در ۱۳ دقیقه با هتل فاصله دارد. باند را می توان در عرض ۳۰ دقیقه به وسیله ماشین رانده شد، در حالیکه خیابان نادری در خیابان نانجینگ در ۲۵ دقیقه دورتر است. ایستگاه متروی Wujiaochang در فاصله ۱۰ دقیقه از این ملک است. فرودگاه بین المللی هنگکیائو در فاصله ۴۵ دقیقه قرار دارد.

هر اتاق تهویه مطبوع دارای پنجره های دو جداره و خدمات اتاق ۲۴ ساعته است. امکانات هتل شامل چای / قهوه و مینی بار است. بوتیک ارائه می شود.

مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام کار کنند. همچنین دارای استخر سرپوشیده و زمین تنیس در فضای باز است. ماساژ سنتی چینی، درمان های زیبایی و سونا در آبگرم موجود است.

کافی نت شامل ظروف غربی، بوفه چینی و صندلی های فضای باز است. غذاهای چینی در رستوران او یوان عرضه می شود. رستوران و نوار مازانین، شراب، کوکتل و تنقلات را ارائه می دهد.


Yangpu یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به غذا، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های فرهنگی متنوع هستند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در شانگهای رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time