هتل هیلتون اپرا هانوی

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

هانوی ، ویتنام, ویتنام, آسیا

هیلتون هانوی اپرا ارائه می دهد اقامت در سبک ویتنامی سبک و معروف در سه شنبه فرانسه هانوی. این هتل دارای استخر شنا در فضای باز، ۲ محل ناهار خوری و نوار است. مهمانان می توانند از پارکینگ رایگان در سایت لذت ببرند.

هیلتون هانوی اپرا، نزدیک هانوی اپرا، هیلتون، تنها در فاصله کوتاهی از معبد قدیم و دریاچه Hoan Kiem است. در طول ۱۸۰۴ فوت، میتوانید به موزه ملی تاریخ ویتنام، میدان با دین و Trang Tien Plaza برسید. فرودگاه بین المللی Noi Bai در فاصله ۴۵ دقیقه با هتل فاصله دارد.

با استفاده از مبلمان محلی دست ساز، تمام واحدهای ظریف در پالت لذت بخش بی نظیر با لهجه قهوه ای روشن، آبی یا قرمز تزئین شده اند. تمام واحدهای بزرگ دارای تهویه مطبوع، پنجره هایی با چراغ های طبیعی و فضای کار فراوان هستند. یک کمد لباس با امکانات اتو، تلویزیون تختخواب و مینی بار می باشد. حمام اختصاصی یا حمام یا دوش، و نیز سشوار است.

میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام شارژ شوند، از شیر در حمام داغ لذت ببرند یا در جلسات سونا بخندند. فای رایگان در مرکز کسب و کار و خدمات رسمی نیز موجود است.

رستوران Ba Mien غذاهای سنتی ویتنامی را تهیه می کند، در حالی که Chez Manon غذاهای بین المللی à la carte با منظره ای از اپرا را ارائه می دهد.

Hoan Kiem انتخاب خوبی برای مسافران علاقه مند به خرید، غذاهای خیابانی و جو است.

با توجه به بررسی های مستقل، بخش مهمی از مهمانان ما در هانوی است.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۸ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time