هتل هاردراک گوا

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

گوا ، هند, هند, آسیا

این ویژگی ۱۵ دقیقه پیادهروی از ساحل است. هارد راک هتل گوا، واقع در شهر North Goan Calangute، واقع در مقابل منظره ی گرمسیری قرار گرفته و از امکانات گسترده ای برخوردار است با یک تلویزیون تختخواب، استخر شنا در فضای باز، مرکز تناسب اندام و ۳ گزینه ناهار خوری. ارائه رایگان فای، تنها ۰.۶ مایل دور از Calangute Beach است.

اتاق های روشن و آرام با تهویه مطبوع و ماشین چای سازگار می باشد. آنها همچنین دارای میز و صندلی ارگونومیک، مینی بار و حمام خصوصی با دوش و لوازم آرایشی و بهداشتی می باشند.

یک تجربه صوتی منحصر به فرد می تواند لذت ببرد که در آن مهمانان می توانند در اتاق خود با یک گیتار فندر و هدست حق بیمه از آن لذت ببرند. انواع سرگرمی روزانه به صورت خورشید خورشید، بازی ها و اعمال موزیک برگزار می شود. ترتیبات می تواند برای سفرهای روزانه در میز مسافرتی انجام شود. کرایه ماشین و کرایه ماشین در دسترس است.

یک بوفه از غذاهای بین المللی و هند برای صبحانه خدمت ارائه می شود، در حالی که غذای محلی اروپایی، هند و محلی برای ناهار و شام ارائه می شود. نوشیدنی های سبک و نوشیدنی ها در Constant Grind می توانید لذت ببرید. کوکتل، مارمالاد و تنقلات را می توانید از نوار کنار استخر سفارش دهید. خدمات اتاق در دسترس است.

هارد راک گوا، ۱.۹ مایل از ساحل باگا و ۰.۶ مایلی از ساحل کالنگوت است. Panaji، پایتخت گوا ۹،۹ مایل دورتر است، در حالی که ایستگاه راه آهن تیویم ۱۲ متری از هتل است. این سفر ۲۵ متری به فرودگاه بین المللی دابولیم است.

با توجه به بررسی های مستقل، این قسمت مورد علاقه مهمانان ما Calangute است.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در Calangute ارزیابی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!
 
 

news utility law weather mony w clock fly time