هتل مریوت جیپور

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

جیپور ، هند, هند, آسیا

 هتل جیپور ماریوت در منطقه تجاری Ashram Marg واقع شده و در فاصله ۱۰ دقیقه با فرودگاه جیپور واقع شده است. لوکس هتل ۵ ستاره، مدرنیته و مدرنیته را به شما پیشنهاد می دهد و از آن میتوانید آبگرم، پارکینگ رایگان و فای رایگان داشته باشید.

اتاق های تهویه مطبوع دارای بارکد آی پاد، امکانات چای / قهوه و تلویزیون تختخواب و مجهز به تلویزیون ماهوارهای می باشد. حمام اختصاصی با لوازم حمام و وان حمام است.

مری جیپور مرکز تجاری کاملا مجهز با امکانات فکس و فتوکپی دارد. میز تور می تواند مهمانان را با ترتیب دادن سفر کمک کند. خدمات تمیز کردن خشک و تمیز ارائه می شود.

گزینه های ناهارخوری شامل اوکر، رستوران جهانی در تمام طول روز است، در حالی که زعفران در خدمت معابد هند است. این هتل همچنین دارای یک فروشگاه شیرینی در سایت، شرکت پخت و پز جیپور است که می توانید از انواع ساندویچ های لذیذ، سوپ ها و سالاد و انواع قهوه لذت ببرید.

هتل مری جیپور ۵ متری از معبد Birla و ۶.۵ متری از ایستگاه راه آهن جیپور است. شگفتی معماری هاو ماهال و قصر شهر در فاصله ۷.۵ مایل از اموال است. دایره جواح ۲۵۰ متر از هتل جیپور ماریوت است.

این ملک همچنین دارای یکی از مکان های با رتبه بالا در جیپور است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۵ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در جیپور رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time