هتل کلارکز آمر جیپور

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

جیپور ، هند, هند, آسیا

هتل Clarks Amer در JLN مارگ ۱.۶ مایلی از فرودگاه بین المللی جیپور و حدود ۶.۲ متری از جاذبه های مهم شهر مانند کاخ شهر، Birla Mandir، Jantar Mantar و Hawa Mahal است.

اتاق های مجهز شده با کف مرمر، تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی با تلویزیون کابلی، مینی مجهز کاملا مجهز، دسترسی به اینترنت رایگان، سرویس های توالت، خدمات خشکشویی و خدمات اتاق ۲۴ ساعته است. حمام متصل شده با دوش آب گرم، دمپایی حمام و حمام وجود دارد.

صبحانه هر روز صبح در سالن غذاخوری Durbar در دسترس است، در حالی که Dholamaru یک رستوران ناهار خوری است که غذاهای محلی را تهیه می کند. این هتل همچنین دارای یک شیرینی ناهارخوری ۲۴ ساعته و پیتزریه به نام زولوکستوس می باشد.

کباب کنار استخر، نشان دادن اجرای رقص های محلی راجستانی ارائه می دهد غذاهای کبابی دلپذیر. مهمانان می توانند از آبمیوه و نوشیدنی های معروف هتل در نوار و گالری هنری Blu Rooftop استفاده کنند. مهمان همچنین یک فرصت برای صرف صبحانه در SORA، رستوران ناهار خوری در فضای باز رستوران پان آسیایی.

برای سرگرمی مهمانان می توانند مینی گلف، استراحت در آبگرم یا یک سفر روزانه برای کشف شهر را بازی کنند. همچنین دارای یک مرکز تناسب اندام و استخر شنا است. درایو به Sanctuary Leopard Jhalana را می توان در هزینه های اضافی تنظیم شده است.

هتل کلارکس آمن تنها ۰.۶ مایل از مغازه های خرید، ناهار خوری و سرگرمی در جیپور جهانی تجارت پارک و ۷.۵ مایل از ایستگاه راه آهن جیپور است.


ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time