هتل رادیسون بلو آگرا

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

آگرا ، هند, هند, آسیا

رادیسون بلو آرگرا

هتل Radisson Blu Agra Taj East Gate در ۴.۵ هکتار زمین تنها ۰.۶ مایلی از تاج محل، یک باشگاه سلامت با استخر بی نهایت و آبگرم و همچنین ۵ گزینه ناهار خوری دارد. اتاق های تهویه مطبوع دارای فای رایگان و تلویزیون تختخواب می باشد.

اتاق های هتل Radisson Taj East Gate Road با پوشش کف چوبی و زمین های زمین، مینی بار، لوازم تهیه چای / قهوه و حمام اختصاصی مجهز شده اند. خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام کار کنند، که در کنار استخر شنا قرار دارد و دارای یک اتاق بخار و گرمایش است. طیف وسیعی از درمان ها و درمان های زیبا در آبگرم Aliva در دسترس است. ترتیبات حمل و نقل را می توان در میز مسافرتی سازماندهی کرد.

داوات نواب از غذاهای هند و انواع آشپزخانه های گیاهی و غیر گیاهی می باشد. مهمانان به دنبال نیش سریع می توانند به Latitude، Palato - غذای تمام روز، نوار کنار استخر یا اتاق چای سر بروید. لیست شراب گسترده در نوار مجلسی Liquid موجود است. نوشیدنی های تازه و همراه با برخی از لذت های چند غذای می توانند در Infini-The Sky Lounge لذت ببرند.

Radisson Blu Agra Taj در فاصله ۳۵ متری از فرودگاه کیری و در فاصله ۱۵ دقیقه با ایستگاه راهآهن است. جاذبه هایی مانند فوره آگرا، یدموددوله و بازار سادار در ۳.۱ مایل از هتل قرار دارند. فرودگاه بین المللی دهلی ۱۳۷ مایل است.


با توجه به بررسی های مستقل، این قسمت مورد علاقه مهمانان ما از آگرا است.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در آگرا است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۸ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در آگرا رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

news utility law weather mony w clock fly time