هتل کلارکز آگرا

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

آگرا ، هند, هند, آسیا

هتل کلارک شیراز

هتل کلارکس شیراز در آگرا واقع شده است. استخر شنای سرپوشیده، سالن ماساژ و مرکز آبگرم و سالن بدنسازی. ۰.۹ مایل از سایت میراث جهانی یونسکو تاج محل و فوریه آگرا است. فضای رایگان برای یک ساعت در روز در دسترس است.

اتاق ها در اینجا شما را با یک تلویزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع و مینی بار ارائه می دهد. حمام اختصاصی و حمام اختصاصی با لوازم آرایشی رایگان نیز دارد. امکانات اضافی شامل یک صندلی و کانال های کابلی است.

در هتل کلارکس شیراز میز جلو ۲۴ ساعته، باربیکیو و مرکز تناسب اندام پیدا خواهید کرد. امکانات دیگر هتل شامل امکانات جلسه، میز تور و ذخیره سازی چمدان است.

ملک ۲۲ مایل از Fatehpur Sikri است. ۲.۵ کیلومتر از ایستگاه قطار Agra Cantonment و ۳.۴ کیلومتر از فرودگاه آگرا است. ایستگاه اتوبوس ISBT ۵ مایل است.

گزینه های ناهارخوری شامل اتاق مغازه میوه ای است که در هند و چینی سرو کار دارد و در عین حال می توانید از نوشیدنی های نوشیدنی در مغول بار لذت ببرید. خدمات اتاق در دسترس است برای کسانی که ترجیح می دهند که در حفظ حریم خصوصی شام.


این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در آگرا رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time