هتل مایا کوالالامپور

★ ★ ★ ★

موقعیت

کوالالامپور ، مالزی, مالزی, آسیا

هتل مایا کوالالامپور
هتل Maya در معرض فشار و شلوغی از مرکز شهر قرار گرفته است و امکانات اقامتی در کوالالامپور را در کنار برج های دوقلو پتروناس و Suria KLCC ارائه می دهد. این هتل دارای استخر سرپوشیده است و مهمانان می توانند از غذا در رستوران خود لذت ببرند و یا نوشیدنی در نوار. فای رایگان در سراسر ملک در دسترس است.

این دایناسورها Ali، KL، ۶۹ متر است، در حالی که The Weld and Aquaria KLCC ۰.۷ مایلی از ملک است. منارا کوالالامپور ۱.۳ مایل فاصله دارد. مرکز خرید Pavilion ۳ از هتل مایا است. فرودگاه بین المللی کوالالامپور ۴۱ متری فاصله دارد

هر اتاق تهویه مطبوع با تلویزیون کابلی با کانال های بین المللی و چینی، مینی بار و صندوق خصوصی مجهز شده است. حمام شیشه ای خصوصی دارای وان حمام، لوازم آرایشی و حمام رایگان است. دمپایی تهیه شده اند

مهمانان می توانند به ایستگاه کاری ۲۴ ساعته برای مبادله ارز، ترتیبات سفر، بلیط و خدمات دربان دسترسی پیدا کنند. این هتل خدماتی با طعم دهنده ی یخچال ندارد. متاسفانه، مهمانان می توانند در درمان آبگرم در Anggun Spa شرکت کنند.

تنقلات آلی در Café Anggun خدمت می کنند. غذاهای ژاپنی در رستوران Still Waters ارائه می شود. دیگر گزینه های ناهارخوری شامل رستوران Maya Brasserie و کافه Rama Tamah می باشد. نوشیدنی ها در Lobby Lounge و Sky Lounge در دسترس هستند. کارکنان دوستانه به انگلیسی، چینی و مالایی مسلط هستند.

با توجه به بررسیهای مستقل، بخش مهمی از مهمانان ما کوالالامپور است.

news utility law weather mony w clock fly time