هتل کریمه ریمل گیرینه

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

گیرنه, قبرس شمالی, اروپا

این هتل دارای یک تلویزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع، یخچال و فریزر، کتری و کمد لباس می باشد. حوله، پارچه کتانی و یک بطری آب رایگان برای راحتی شما فراهم می شود. حمام خصوصی با سشوار و لوازم آرایشی رایگان است. رایگان فای و پارکینگ در سراسر ملک در دسترس هستند. ساحل کینیا یک دقیقه پیاده روی است.

در اتاق خود آب آشامیدنی بطری را پیدا خواهید کرد. یک کتری برقی می تواند بر اساس درخواست ارائه شود.

هر صبحانهی صبحانهی کانتیننتال در رستوران واقع در کنار مارینا همراه با انواع مختلفی از غذاها سرو میشود. شما همچنین می توانید غذاهای انتخابی را از غذاهای محلی در طول ناهار و شام لذت ببرید. شما می توانید از خدمات تحویل مواد غذایی بهره مند شوید یا از فروشگاه های محلی در منطقه اطراف بازدید کنید.

مهمانان می توانند وقت خود را در تراس هایی که دارای شهر، بندر، دریا و قلعه گینه هستند لذت ببرید. یک میز پذیرش ۲۴ ساعته در این ملک پیدا خواهید کرد. شارژ فرودگاه را می توان برای هزینه های اضافی تنظیم کرد. منطقه اطراف آن، رستوران ها و کافه های مختلفی را ارائه می دهد. چای و قهوه رایگان در لابی عرضه می شود.

این هتل به راحتی در فاصلهی چند دقیقهی پیاده تا جاذبه های محلی قرار دارد، از قبیل Castle Girne ۳۰۰ متر از هتل Kyrenia Reymel و موزه آیکون ۲۸۱ متر فاصله دارد. نزدیک ترین فرودگاه فرودگاه ارکان، ۲۶ متری از اموال است.
این ویژگی همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در Kyrenia است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوایای خاص مانند محل سکونت - آنها ۹.۰ برای یک سفر دو نفره را ارزیابی کردند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم

news utility law weather mony w clock fly time