هتل پورت ویو فاماگوسا

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

فاماگوسا, قبرس شمالی, اروپا

هتل Port View با منظره دریای مدیترانه واقع شده در شهر باستانی قبیله ای فاماگوستا در قبرس شمالی است. این هتل دارای یک مرکز اسپا و سونا می باشد و دارای استخر سرپوشیده و تراس آفتاب است.

هتل Port View اتاقهای هتل با تهویه مطبوع مدرن در رنگهای استیل و مجهز به تلویزیون تختخواب کابلی دارد. تمام حمام های خصوصی دارای حمام اختصاصی، لوازم حمام، دمپایی و لوازم آرایشی رایگان است. همهی اتاقها از نظر فیزیکدانان یا شهر یا کوهستان، لذت بردن از فاماگوستا هستند. تراس یا بالکن در اتاق های خاصی برجسته هستند.

مهمان می تواند از وعده های غذایی خود در رستوران پاتای à la carte و در رستوران بوفه باز استفاده کند. منوهای رژیم غذایی نیز در صورت درخواست در دسترس هستند.

برای آرامش، می توانید اتاق ماساژ مرکز آبگرم و سونا را ببینید. مرکز تناسب اندام و استخر سرپوشیده نیز در سایت ارائه شده است. یک میز جلو، ساحل مشترک و آرایشگاه در این ملک وجود دارد. فای رایگان در سراسر ملک در دسترس است.

این هتل همچنین از کرایه ماشین استفاده می کند.

۵ مایلی به خرابه های سلامیس و ۱ متری به کلیسای سنت نیکلاس، املاک و مستغلات در فاصله چند کیلومتری از جاده معروف سلیمس ارائه مغازه ها، رستوران ها، بازار ها و کافه ها است. Port View Hotel ۳۱ کیلومتر تا فرودگاه ارکان و ۳۷ متری از فرودگاه لارناکا است.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۰ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در فاماگوستا رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time