هتل رویال آپولینیا لیماسول

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

لیماسول، قبرس جنوبی, اروپا

این ویژگی ۱۲ دقیقه پیادهروی از ساحل است. این هتل لوکس در ساحل شهر لیماسول در قبرس، فقط ۳.۱ مایل از سایت باستان شناسی آماتوس واقع شده است. به خوبی برای غذاهای عالی آن شناخته شده است، همچنین دارای ۲ سقف تنیس و یک سونا است. این هتل دارای بالکن با منظره ای از کوه های Troodos یا دریای مدیترانه است.

اتاقهای هتل The Royal Apollonia دارای امکانات مدرن و پنجرههای بزرگ تا سقف هستند. از مه تا اکتبر، تهویهی مطبوع و مجهز به تلویزیون ماهوارهای، امکانات چای و قهوه، دمپایی، bathrobes، سشوار و مینی بار میباشند. فای رایگان در دسترس است

چتر های رایگان و صندلی های خورشیدی در ساحل تهیه می شوند، در حالی که ۳ استخر شنا وجود دارد؛ یک استخر سرپوشیده، یک استخر اصلی آب شیرین ۵۲۳ متر مربع و استخر کودکان و نوجوانان با بازی های آب است. مهمانان می توانند از ماساژ آرام و یا کلاس های ایروبیک لذت ببرند.

گزینه های ناهارخوری شامل آکیکیکو رستوران ژاپنی، رستوران بین المللی Dionyssos و رستوران Meze Elliniko می باشد. فستیوال آبی بلو استخر میهمانان میهمانان، نوشیدنی ها و کوکتل ها را در اختیارتان می گذارد، در حالی که نوشیدنی ها نیز در نوار Aphrodite داخلی می توانند لذت ببرند.

مرکز لیماسول ۳.۱ مایل و همچنین دانشگاه قبرس است. فرودگاه بین المللی لارناکا ۴۲ متری فاصله دارد. این هتل دوچرخه و کرایه ماشین و همچنین پارکینگ رایگان در محل ارائه می دهد.

Germasogeia یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به شب زنده داری، سواحل و مردم محلی دوستانه است.

زوج ها به طور خاص مانند مکان - آنها ۸.۹ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!
 
 

news utility law weather mony w clock fly time