هتل آماتوس لیماسول

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

لیماسول، قبرس جنوبی, اروپا

این ویژگی ۲ دقیقه پیاده روی از ساحل است. این مجتمع لوکس با دسترسی مستقیم به ساحل دریای مدیترانه دارای ۲ استخر شنا در فضای باز، یک استخر نمکی سالنی، ۵ غذای مختلف و یک آبگرم ۱۵۰۰ متر مربعی است. فای رایگان در سراسر ملک در دسترس است.

همهی اتاقهای ظریف و تزئینی دارای یک حمام سنگ مرمر با امکانات لوکس هستند. اتاقهایی که در کنار دریا هستند دارای بالکن خصوصی هستند، در حالی که در هر اتاق، تلویزیون های صفحه نمایش با صفحه نمایش ماهواره ای روی دیوار نصب شده اند.

آبریزش های گسترده ای که در Amathus Beach هتل انجام می شود، مهمانان می توانند از درمان های روزانه بدن، سونا یا حمام های بزرگ لذت ببرند. باغ های طبیعت شامل استخرها، گیاهان و صداهای آب آبشار، یک فضای آرام بخش برای استراحت را فراهم می کند.

رستوران Kalypso در صبحانه بوفه در تراس خود با کنار استخرها و باغها سرو می کند. دیگر گزینه های ناهارخوری شامل رستوران Limanaki Fish Fish و اتاق غذای Grill در خدمت نخستین کاهش کوره می باشد.

یک سالن بدنسازی با تجهیزات مدرن و مربیان و فعالیت های ورزشی مختلف در ساحل وجود دارد.

این هتل دارای پارکینگ رایگان و چندین مغازه بوتیک است. خرابه های Amathus باستانی ۰.۶ مایل دور هستند. لیماسول درایو ۱۰ دقیقه ای دارد. فرودگاه بین المللی لارناکا در فاصله ۳۴ مایل قرار دارد

Agios Tychonas یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به غذاهای دریایی، آرامش و سفرهای خانوادگی هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۹.۳ امتیاز برای سفر دو نفره.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در لیماسول رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!
 
 

news utility law weather mony w clock fly time