هتل ارچارد پراید سنگاپور

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

سنگاپور, سنگاپور, آسیا

Orchard Parade Hotel در فاصلهی ۵ دقیقهای از ایستگاه ارچارد ایستگاه MRT و ION Orchard Mall با ۷ پارکینگ و یک استخر روبرو استفاده می شود. امکانات مهمانی و کارائوکه در انتظار مهمانان است.

هتل ارغوانی پاراد توسط شرکت Far East Hospitality یک پیاده روی ۳ دقیقه ای از کمربند خرید Orchard Road است. گزینه های شب زنده داری پر جنب و جوش در Clarke Quay و Boat Quay تقریبا ۱.۹ مایل فاصله دارند. این هتل ۳۰ دقیقه از فرودگاه بین المللی چانگی است.

اتاق های مدیترانه ای در Orchard Parade دارای رنگ های استیل تسکین دهنده و رنگ های خاکستری خاکستری است. کانال های تلویزیون کابلی از جمله کانال های چینی ارائه می شود. مینی بار و چای / قهوه تهیه شده است. حمام اختصاصی با سشوار، لوازم آرایشی و دمپایی رایگان است.

پارکینگ رایگان برای مهمانان هتل ارائه می شود. سالن ارائه طیف وسیعی از مو، صورت، ناخن و درمان بدن در دسترس است. مرکز کسب و کار و دفاتر تور در هتل واقع شده است. هزینه ی اتحادیه در اینجا پذیرفته شده است

گشت و گذار برای انتخاب با انواع مختلفی از گزینه های ناهار خوری مانند غذاهای ژاپنی، غربی و ایتالیایی خراب می شود. امضاها Tung Lok Signature دارای طیف وسیعی از ظروف چینی معتبر هستند، در حالی که Lobby Lounge مهمانان را برای مکان های آرام و غیره آماده می کند.


باغ ارغوانی برای مسافران علاقه مند به خرید، غذا و پاکیزگی بسیار مناسب است.

با توجه به بررسی های مستقل، بخش مهمی از مهمانان ما در سنگاپور است.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۶ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در سنگاپور رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time