هتل گراند وازیکی کلوب مارماریس

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

مارماریس ، ترکیه, ترکیه, آسیا

Grand Yazici Club Turban
 این ویژگی ۲ دقیقه پیادهروی از ساحل است. این ساحل دریا واقع در ساحل اقیانوس است و ساحل خصوصی آن را ارائه می دهد. این اموال توسط جنگل کاج احاطه شده است و شامل ۲ استخر در فضای باز، ۳ اسلاید آب و مرکز آبگرم است. فای رایگان نیز قابل دسترسی است

Grand Yazici Club Turban دارای اتاق های روشن با بالکن و نمایشگاه های باغ است. همهی آنها شامل تهویه مطبوع، تلویزیون ال سی دی و مینی بار میباشند.

این هتل دارای ۳ رستوران à la carte با غذاهای ترکی و ایتالیایی و غذاهای دریایی است. رستوران اصلی غذا به سبک بوفه ارائه می دهد. شما می توانید وعده های غذایی خود را در رستوران در فضای باز در امتداد ساحل، با منظره دریا لذت ببرید. همچنین ۴ بار و یک کافی نت وجود دارد که انواع مختلفی از نوشیدنی ها را ارائه می دهد.

مرکز آبگرم حمام سونا ترکی، سونا و ماساژ برای آرامش فراهم می کند. استخر سرپوشیده، زمین تنیس و سالن بدنسازی مجهز نیز وجود دارد.

این هتل در فاصله ۲،۲ متری از مرکز شهر مارماریس و ۲.۵ متری از منطقه ایکتلر است. فرودگاه دلامان ۵۹ متری فاصله دارد


این اموال همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در مارماریس است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند مکان - آنها ۸.۹ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این اموال نیز برای بهترین ارزش در مارماریس رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time