هتل دیسورت گراند ایزور مارماریس

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

مارماریس ، ترکیه, ترکیه, آسیا

این ویژگی ۳ دقیقه پیاده روی از ساحل است. D-Resort Grand Azur Marmaris در سال ۲۰۱۳ کاملا بازسازی شده است و فقط در چند مرحله از دریای مدیترانه در یک باغ گرمسیری قرار دارد. این هتل دارای یک ساحل خصوصی، استخر سرپوشیده و استخر سرپوشیده با تراس آفتابگیر و اتاقهای تهویه مطبوع است.

اتاق های D-Resort Grand Azur Marmaris از پنجره های بزرگ تا سقف با منظره های پانورامیک. آنها دارای وسایل مدرن هستند و در رنگ های خنثی تزئین شده اند. هر اتاق مجهز به تلویزیون ماهواره ای، لوازم تهیه چای / قهوه و مینیبار می باشد.

رستوران غذاهای بین المللی و غذاهای سنتی ترکیه از مواد تازه تهیه می شود. هر صبحانه صبحانه بوفه ای با قهوه میوه و قهوه ارائه می شود. هتل همچنین دارای منوی انتخابی مبتنی بر نیمه است.

مهمانان می توانند از ماساژ لذت ببرند یا از مرکز تناسب اندام بازدید کنند که دارای وزن های آزاد و تجهیزات قلب و عروق است. استراحتگاه دارای زمین تنیس و استخر سرپوشیده است.

D-Resort Grand Azur Marmaris تنها ۲ کیلومتر از مرکز پر جنب و جوش مرمریس است و قلعه مرمیس کمتر از ۳ کیلومتر فاصله دارد. استراحتگاه، خدمات پارکینگ ۲۴ ساعته و رایگان پارکینگ در پارکینگ خصوصی را ارائه می دهد.

با توجه به بررسی های مستقل، بخش مهمی از مهمانان ما مرمیس است.

زوج ها به ویژه محل سکونت خود را دوست دارند - آنها برای یک سفر دو نفره ۸.۵ امتیاز دادند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time