هتل سنتیدو ارکا لوتوس مارماریس

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

مارماریس ، ترکیه, ترکیه, آسیا

Sentido Orka ساحل لوتوس
دارای سواحل خصوصی ماسه ای ۶۴۱ متری با ۲ جاده، Sentido Orka Lotus Beach با استحکام فوق العاده در محوطه درختان کاج و ۰.۶ مایل از مرکز شهر ایسلمل قرار دارد. این یک استخر در فضای باز با یک پارک آبی و یک مرکز آبگرم گسترده ارائه می دهد. فای در مناطق عمومی رایگان است.

اتاقهای هتل Sentido Orka Lotus Beach با مبلمان چوبی و شیشه ای می باشد. هر کدام دارای تهویه مطبوع، بالکن و صندوق امانات می باشد. مینی بار و لوازم تهیهی چای / قهوه در هر واحد در دسترس هستند. مینی بارها روزانه با بطری آب و آبجو عرضه می شوند.

مهمانان می توانند غذاهای مختلف و نوشیدنی ها را از رستوران اصلی بوفه رستوران، رستوران های "الارا" و اسنک بپزید. برخی از نوشیدنی های الکلی و غیر مشروبات الکلی به صورت رایگان در نوار لابی ارائه می شوند. رستوران های A-la-carte شامل غذاهای دریایی، استیک و رستوران های عثمانی و ایتالیایی می باشد.

مهمانان می توانند از استخر سرپوشیده یا زمین های تنیس لذت ببرند. مرکز آبگرم شامل سونا، مرکز تناسب اندام، اتاق ماساژ، یک وان حمام و حمام است. مجموعه ای از فعالیت ها می توانند از سایت هایی مانند بیلیارد، تنیس روی میز، دارت، قایقرانی، غواصی و ورزش های آبی لذت ببرند.

خدمات سرو غذا ارائه می شود. پارکینگ در محل ممکن است. فرودگاه دالامان ۶۵ متری فاصله دارد و خدمات شاتل فرودگاهی با هزینهی اضافی مرتب شدهاند.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکان های با رتبه بالا در Icmeler است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۹.۴ امتیاز برای سفر دو نفره.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time