هتل لابلانچ ایسلند بدروم

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

بدروم ، ترکیه, ترکیه, آسیا

لا بلانچ جزیره بدروم

La Blanche Island - Ultra All Inclusive در یک منطقه مجزا در ساحل Guvercinlik واقع شده است. این هتل دارای یک ساحل خصوصی، یک استخر در فضای باز و یک پارک آب است. امکانات گسترده ای از آبگرم شامل سونا، سالن بدنسازی، حمام، استخر سرپوشیده و اتاق ماساژ است. فای در مناطق عمومی رایگان است.

اتاق های زیبای تزئین شده در جزیره لا بلانچ - Ultra All Inclusive دارای سیستم تهویه مطبوع و صدا هستند. هر یک از آنها دارای یک مینی بار، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و یک جعبه ایمنی است. هر اتاق نیز دارای بالکن با منظره ای و مبلمان بیرونی است. امکانات چای / قهوه ارائه می شود.

مهمانان می توانند غذاهای مختلفی از غذاهای ترکی و بین المللی را در تمام طول روز در اختیار بسیاری از گزینه های ناهار خوری هتل قرار دهند، از جمله رستوران اصلی بوفه، ۶ رستوران، غذا و ناهار خوری. نوشیدنی های سرپوشیده در تمام طول روز در میله های متعدد ارائه می شود.

کارکنان سرگرمی در طول روز فعالیت های مختلفی را برگزار می کنند، از جمله مهمانی های موضوعی، کارائوکه و موسیقی زنده. برای مهمانان جوان، یک باشگاه مینی در دسترس است. مجموعه ای از فعالیت ها می توانند بر روی سایت لذت ببرند، مانند بیلیارد، تنیس روی میز، دارت، غواصی و ورزش های آبی.

پارکینگ رایگان در محل ممکن است. کارکنان، ۲۴ ساعته در دسترس، کمک به اجاره اتومبیل و اطلاعات در مورد جاذبه های محلی ارائه می کنند. خدمات شارژ فرودگاه در هزینه های اضافی تنظیم می شود و فرودگاه میلا-بدروم ۱۱ مایل از جزیره لا بلانچ - Ultra All Inclusive است.

این ویژگی همچنین دارای یکی از مکان های با رتبه بالا در Guvercinlik است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۸.۷ را برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time