هتل کفالوکا بدروم

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

بدروم ، ترکیه, ترکیه, آسیا

توچال Kefaluka

این ویژگی ۱ دقیقه پیاده روی از ساحل است. استخر Kefaluka با منظره ای زیبا از ساحل آکیارارار می تواند مجموعه ای از آبگرم و فعالیت های اوقات فراغت را برای تمام خانواده ها همراه با یک ساحل خصوصی و پارک آبی فراهم کند.

استخر Kefaluka در جزیره Akyarlar در Turgetreis واقع شده است. اتاق های گوناگون به تناسب نیازهای تعطیلات شما وجود دارد و هر یک از آنها به زیبایی با وسایل مدرن و منحصر به فرد منصوب می شود. شما همچنین می توانید از منظره زیبای دریای اژه، آکیارلار روستا و جزیره کاسکو بهره مند شوید.

بچه ها پارک آبی را با اسلاید و استخر فعالیت می کنند. برخی از انرژی را در مرکز تناسب اندام ایالت ایالت ایالت ایالت متحده آمریکا بفروشید یا یک تنیس بازی کنید. لذت بردن از فعالیت های ساحل خصوصی Kefaluka و یا به سادگی در اطراف یکی از استخر های بسیاری استراحت کنید.

اگر شما نیاز به برخی از pampering، نگاهی نه بیشتر از مرکز آبگرم و مرکز سلامتی Kefaluka. لذت بردن از ماساژ آرامش بخش، درمان زیبایی یا صرف وقت در حمام آبگرم تسکین دهنده. شما همچنین می توانید ایمیل های خود را با استفاده از دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم چک کنید. در صورت تعهد کاری، مرکز تجاری مجهز به کافهلوکا در اختیار شما است.

در شب، از یکی از رستوران های ۴ رستوران à la carte Kefaluka انتخاب کنید و انواع غذاهای بین المللی را تهیه کنید. پس از آن، استراحت در نوار با یک نوشیدنی و تماشای خورشید بر روی اژه است.

فرودگاه بدروم تنها ۳۷ مایل فاصله دارد و مرکز تورگردیوس ۶.۸ مایل است. اگر با ماشین سفر می کنید، از پارکینگ خصوصی رایگان در Kefaluka Resort بهره مند شوید.


این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در Akyarlar رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time