گراند هتل صوفیه

★ ★ ★ ★ ★

موقعیت

صوفیه, بلغارستان, اروپا

هتل ۵ ستاره Grand Hotel Sofia در ۵ دقیقهی دور از ایستگاه ایستگاه متروی Serdika واقع شده و در قلب صوفیه واقع شده و با باغ شهری واقع شده است. این هتل دارای اتاقهای بزرگ، رایگان Wi-Fi و پارکینگ رایگان داخلی است.

تئاتر ملی، بانک ملی بلغارستان و تمام موسسات دولتی تنها چند قدم دور از هتل Grand Hotel Sofia است. نزدیکترین ایستگاه متروی پیاده روی ۵ دقیقه ای است.

داخلی هتل از یک مجموعه منحصر به فرد از بیش از ۴۰۰ نقاشی های اصلی روغن بهره می برد. همهی اتاقها دارای سیستم تهویهی مطبوع و مجهز به تلویزیون ماهوارهای تختخواب هستند. حمام اختصاصی با دوش و حمام، و نیز سشوار، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، حمام و دمپایی می باشد.

رستوران سایه های سرخ غذای سرخ به باغ سیتی نگاهی می اندازد و از غذاهای بین المللی و محلی از غذاهای متنوعی بهره می برد. رستوران Triaditza دارای تراس تابستانی است و مهمانان نیز می توانند از صبحانه لذت ببرند. این هتل همچنین دارای یک استخر خصوصی است.

کافه Grand با تراس بی نظیر، محل ایده آل برای لذت بردن از یک فنجان قهوه آرام است، نوشیدنی برای رفع تشنگی، یا لذت های منحصر به فرد شیرینی. تراس با گیاهان سبز پر زرق و برق و دکوراسیون ظریف، یک محیط باشکوه برای آرامش بخشیدن یا لذت بردن از قهوه بعد از ظهر در حال تماشای جهان است.

مهمان گراند هتل صوفیه همچنین می توانید از مرکز تناسب اندام، مرکز بهداشت و استودیوی مدل مویی بهره مند شوید. لابی ۲۴ ساعته، خدمات اتاق، خشکشویی و خشکشویی نیز در دسترس است. مجموعه یوگا رایگان می تواند به اتاق مهمان بر اساس درخواست، از جمله DVD با هاتا و جریان یوگا یا یوگا Ashtanga به زبان انگلیسی یا یوگا کندالینی در بلغاری و یک تشک یوگا تحویل داده شود.

فرودگاه صوفیه ۶.۸ مایل فاصله دارد و هتل به طور شفاهی خدمات حمل و نقل اتوبوس ۲۴ ساعته ارائه می دهد. برج های تجاری Sopharma ۲.۵ مایل دورتر هستند و از نزدیکترین ایستگاه قطار زیرزمینی به آنها ارتباط مستقیم دارد. از سوی دیگر، مهمانان می توانند خط را به کسب و کار پارک صوفیه، که در فاصله ۶،۲ متری قرار دارند، بیابند.

Centrum یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به کلیساها، مسافرت بودجوی و آثار تاریخی است.

با توجه به بررسی های مستقل، بخش مهمی از مهمانان ما در صوفیه است.

این اموال همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در صوفیه است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت - آنها ۹.۷ امتیاز برای سفر دو نفره.

ما به زبان خود صحبت می کنیم!

news utility law weather mony w clock fly time