دیدنی های مالدیو

موقعیت

مالدیو, مالدیو, آسیا

 

آب های نیلگون مالدیو فرصت خوبی برای تجربه ورزش ها و تفریحات آبی است. در اینجا می توانید در دنیای زیر آب با ماهی های رنگارنگ غواصی کنید، در جای جای مالدیو با آموزش های لازم غواصی و اجاره وسایل غواصی می توانید از این تجربه لذت ببرید. در کنار غواصی؛ شنا، اسنورکلینگ، قایق سواری و … نیز برایتان مهیا است. در مالدیو زمانی را سفر تماشای جاذبه های این کشور کنید و از خرید در بازارهای محلی آن لذت ببرید. در کنار همه ی اینها برای اقامت در مالدیو هتل های ساحلی و ریزورت ها بهترین گزینه هستند، مالدیو بهترین ریزورت ها دنیا را دارد. برای اینکه در مالدیو از جزیره ای به جزیره دیگر بروید می توانید از هواپیماهای دریایی استفاده کنید که روی آب فرود می آیند، سوار شدن در این هواپیماها بسیار لذت بخش است.

8350 700x350

وضعیت آب و هوا

در مالدیو انتظار آب و هوای گرمسیری داشته باشید. از اردیبهشت تا آذر ماه آب و هوای مالدیو مرطوب و شرجی است و از آذر به بعد هوا خشک تر می شود. انتظار هوای سرد را در هیچ موقع از سال نداشته باشید، گرچه با نزدیک تر شدن به فصل سرما دمای مالدیو کمتر می شود اما به سرما نمی رسد. سفر به مالدیو در تابستان ها به علت دمای بالای هوا شاید کمی آزاردهنده باشد. به علت دمای مناسب مالدیو، همیشه می توانید تن به آب بزنید و از ورزش های آبی نهایت لذت را ببرید.
gfe

هزینه سفر

از آنجائیکه مالدیو مقصدی توریستی و لوکس به حساب می آید سفر به آن چندان ارزان نیست، اما به تمام هزینه ای که برای آن می پردازید، می ارزد. در کنار هزینه های روزمره برای اقامت اگر سراغ ریزورت ها رفتید باید بدانید اقامت فوق العاده ای تجربه می کنید و البته کمی گران.

خرید در مالدیو

یکی از قسمت های جذاب هر سفر بخش خرید آن است. پیشنهاد می کنیم در ماله پایتخت مالدیو به گشت و گذار در بازارهای محلی آن بروید. جایی که انواع متنوعی از جنس های کشورهای تایلند، چین و هند را می توانید پیدا و خریداری کنید. در بازارهای محلی مالدیو انواع ماهی ها و خوراکی ها خوشمزه، ادویه، وسایل تزئینی، اجناس چوبی، پارچه، عطرهای هندی و … به فروش می رسند.
maldives beach resorts 700x350

news utility law weather mony w clock fly time