رستوران های باتومی

موقعیت

باتومی ، گرجستان, گرجستان, آسیا

رستوران قصر طلایی (Golden Palace)

24e5f07b 7912 4555 a322 fae7eb66ac7e

با شنیدن نام قصر طلایی بدون شک پی می‌برید که رستوران قصر طلائی، رستورانی مدرن و مجلل است. همه‌ چیز در این رستوران، مدرن است، از دکوراسیون گرفته تا ظروف و شیوه‌ی سرو غذاها. اگر این فرصت برایتان فراهم شد که سری به این رستوران بزنید، بهترین غذاهای گرجستانی و ترکی را می‌توانید نوش جان کنید. البته تنوع قابل توجهی از غذاهای اروپایی در منوی رستوران دیده می‌شود. هر آنچه که تمایل داشته باشید، با بهترین کیفیت در این رستوران پیدا می‌شود؛ بهترین پیش‌غذاها، لذیذترین سوپ‌ها، انواع سالاد و نوشیدنی‌های متفاوت.

رستوران قلب باتومی (Heart of Batumi)

682e4821 5c63 4c53 a3fb 45694311f0d0

رستوران شماره یک باتومی در فهرست تریپ ادوایزر، همین رستوران قلب باتومی است که به خاطر ارائه‌ی غذاهای عالی و دکوراسیون جذابش، حال و هوای شهر و طبیعت آن را کاملا زنده می‌کند. در منوی رستوران غذاهای سنتی را خواهید دید که البته با تغییرات اندک و مدرن، ظاهر و حال و هوای بین‌المللی تری پیدا کرده‌اند. وقتی در این رستوران غذا می‌خورید، احساس می‌کنید در خانه و بخشی از یک خانواده‌ی بزرگ هستید، چون فضای رستوران بسیار صمیمانه و گرم است. کارکنان رستوران، رفتاری بسیار دوستانه با مهمانان رستوران دارند.

رستوران FanFan

97d73dce 56c5 4287 9bb5 aedd4e1890dd

رستوران FanFan به تازگی افتتاح شده و در همین مدت کوتاه توانسته مشتریان زیادی پیدا کند و این استقبال، بیش از همه به خاطر فضای خاص و دنج آن است. کافه در بنایی قدیمی متعلق به سال ۱۹۰۵ قرار دارد. اتاق‌های این ساختمان به زیبایی تمام تزیین شده است. شب‌های تابستان موسیقی زنده به خصوص موسیقی جاز، در این رستوران اجرا می‌شود که لذت غذا خوردن در آن را دو چندان می‌کند. منوی رستوران بسیار متنوع و البته کمی گران است. بهترین غذاهای اروپایی را می‌توانید اینجا امتحان کنید و عاشقان دسر، موس شکلاتی رستوران را نباید از دست بدهند.

رستوران پلیون (Pelion)

682e4821 5c63 4c53 a3fb 45694311f0d0

رستوران پلیون یکی از بهترین رستوران‌های شهر است و اگر برای انتخاب رستوران همواره به دنبال بالاترین استانداردها هستید و رستوران‌های لوکس را ترجیح می‌دهید، اینجا بهترین انتخاب است. بهترین غذاهای سنتی گرجستان را می‌توانید در این رستوران نوش جان کنید؛ غذاهایی که با دقت به ریزترین جزئیات تهیه می‌شوند و عطر و طعمی فراموش‌نشدنی دارند. تعدادی غذای بین‌المللی هم در منوی رستوران دیده می‌شود که همه‌ی سلیقه‌ها و ذائقه‌ها را راضی می‌کند. هر آنچه که در این رستوران سفارش دهید، بدون شک مورد توجه‌تان قرار می‌گیرد.

news utility law weather mony w clock fly time