دیدنی های توکیو

موقعیت

ژاپن, سایر کشور ها, آسیا

کاخ امپراتوری توکیو

کاخ امپراتوری ژاپن یا کو کیو مکانی شگفت‌انگیز و محلی مناسب برای بازدید عاشقان هنر و معماری است که در منطقه چیودای توکیو واقع شده است. در حال حاضر این مکان محل اقامت امپراتور ژاپن است و نمادی از حفظ سنت‌ها در کشور به حساب می‌آید. در داخل محوطه کاخ، موزه سلطنتی ساننومارو قرار دارد که در آنجا می‌توانید چیز‌های زیادی درباره‌ی زندگی و فرهنگ مردم ژاپن بیاموزید.

file 1

منطقه‌ی شینجوکو

یکی از ۲۳ منطقه‌ی ویژه‌ی توکیو که به علت واقع شدن پارک شینجوکو گیوئن و پارک میجی جینگو گایئن در قسمت جنوبی آن بسیار چشم‌نواز و شلوغ است. پارک شینجوکو کاملاً در تضاد با آسمان‌خراش‌های توکیو است و محلی آرامش‌بخش برای استراحت و تماشای شکوفه‌های گیلاس و مردم محلی است. بهتر است خودتان نگاهی به صفحهٔ تور ژاپن کافه گردش بیندازید و قیمت‌ تور‌ها را با هم مقایسه کنید.

file 2

برج توکیو

برج توکیو شبیه برج ایفل در پاریس طراحی و ساخته شده است اما از ایفل بلندتر و سبک‌تر است. پس از جنگ جهانی دوم، ساخت این برج، الهام‌بخش ژاپنی‌های زیادی بوده است. در واقع بسیاری از مردم ژاپن برج توکیو را نمادی از امید و شروع دوباره می‌دانند.

file 3

هاکونه

در فاصله حدود یک ساعت از مرکز شهر توکیو، یک منطقه بسیار مشهور گردشگری با جاذبه‌های گردشگری فراوان قرار گرفته است که با کوهستان‌های جنگلی و دریاچه‌های زیبا محصور شده است. تفرجگاه هاکونه که در دره‌های عمیق با کوه آتش‌فشانی اوواکودانی قرار دارد، زیبایی حیرت‌انگیزی را به شما عرضه می‌کند. جاذبه‌های این شهر کوچک، دریاچه اشی با انعکاس کوه فوجی، اوواکودانی و چشمه‌های آب گرم در دل طبیعت هستند. شما می‌توانید از مناظر هیجان‌انگیز دره آتش‌فشانی اوواکودانی، با پس‌زمینه کوه فوجی طی تله‌کابین سواری در هاکونه لذت ببرید. این مسیر ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد و بعد از طی ۴ کیلومتر شما را به بالای کوه کوماگاتاکه خواهد برد. از بالای قله می‌توانید منظره‌ای کامل از دریاچه آشی داشته باشید.

file 4

معبد فوشیمی ایناری

با تور ژاپن می‌توانید به فوشیمی کوی کیوتو در دامنه‌ی کوه ایناری بروید، یکی از مشهورترین معابد ژاپن، معبد فوشیمی ایناری واقع شده ‌است که زیارتگاه‌های کوچک بسیاری در بالای کوه دارد. فوشیمی ایناری در سال ۷۱۱ میلادی احداث شد و به خدای رویش برنج، اوکانومیتاما نو میکوتو، تعلق دارد. این معبد امروزه نیز مملو از تاجران و بازرگانانی است که برای رویش برنج دعا می‌کنند. عمارت اصلی معبد در سال ۱۴۹۹ میلادی ساخته شده است و مهم‌ترین شاخصه‌ی آن، خیابان ۴ کیلومتری است که طاق‌هایی به رنگ نارنجی روشن دارد و گذر از آن حدود ۲ ساعت زمان می‌برد.

file 5

news utility law weather mony w clock fly time