رستوران های کازابلانکا

موقعیت

کازابلانکا ، مراکش, مراکش, آفریقا

تاگینه | Tagine:  این غذا در ظرفی سفالی با درب مخروطی شکل پخته می شود. مواد تشکیل دهنده ی این غذا گوشت گاو، گوشت بره، مرغ و سبزیجات می باشد.  تقریبا غذای سنتی مراکشی ها تاگینه هست حتما سعی کنید که آن را میل کنید.

foood

رستوران Basmane

یکی از بهترین رستوران ها در شهر کازابلانکا به گفته توریست ها رستوران basmane است. طعم فوق العاده به همراه موسیقی از جمله ویژگی های برتر این رستوران است.

آدرس: Rue Ali Ibn Harazm، Casablanca ۲۰۲۵۰، Morocco

Basmane restaurant

رستوران Restaurant du Port de Peche

شاید یکی از بهترین رستوران های دریایی کازابلانکا که درست در کنار اسکله این شهر قرار گرفته همین رستوران باشید. لذت خوردن غذای دریایی در کنار اسکله هیجان دیگری دارد.

آدرس: Casablanca ۲۰۲۵۰, Morocco

Restaurant du Port de Peche

رستوران ایتالیایی | Bacco E Venere Italian Restaurant

در شهر کازابلانکای مراکش اگر خواستید که غذای ایتالیایی میل کنید مثل انواع پاستا و پیتزاهای خوش طعم می توانید به این رستوران بروید و در فضای خوب و به همراه موسیقی آن حسابی لذت ببرید.

آدرس: Avenue Hassan Souktani، Casablanca ۲۰۲۵۰، Morocco

Bacco E Venere Italian Restaurant

رستوران لو روله دو پاریس (Le Relais de Paris)

همان‌طور که از اسم رستوران مشخص است، این رستوران بهترین غذاهای فرانسوی را سرو می‌کند. این رستوران در منطقه‌ی ساحلی کورنیش قرار دارد و در آن می‌توانید بهترین غذاهای فرانسوی را در حال تماشای مناظر زیبایی از دریا، نوش جان کنید. عطرها و طعم‌های فریبنده، ظاهری آرام و دنج و دکوراسیونی دیدنی، این رستوران ترکیبی از جذابیت رستوران‌های مدرن و حال و هوای سنتی است که نظر همه‌ی مشتریان را جلب می‌کند. در منوی رستوران به غیر از غذاهای فرانسوی، انواع ماهی و اسپاگتی هم دیده می‌شود. این رستوران در هتل معروف Villa Blanca قرار دارد.

9e7b1f1b afe5 42c7 b78a a5fbfc851c2a

رستوران پور دو پش (Port de Pêche)

این رستوران، با حال و هوای سنتی و غذاهای دریایی لذیذ، درست در مرکز بندر ماهیگیری قرار دارد و بهترین انتخاب برای خوردن غذاهای دریایی تازه است. این رستوران همیشه شلوغ است و مهمانان در آن از خوردن تازه‌ترین غذاهای دریایی که مواد اولیه‌ی آن همگی صید روز هستند، لذت می‌برند. از دیگر دلایل جذابیت رستوران می‌توان به تزیینات و دکوراسیون آن اشاره کرد. خدمات رستوران بسیار حرفه‌ای و صمیمانه است.
رستوران Brasserie de la Tour

این رستوران در هتل سوفیتل قرار دارد و در آن می‌توانید لذت خوردن غذاهای خوشمزه و آرامش محیط را هم‌زمان تجربه کنید. منوی رستوران شامل غذاهای فرانسوی است که با تازه‌ترین مواد غذایی فصل و با خلاقیت فراوان تهیه می‌شوند. هنگام غذا خوردن از تماشای دکوراسیون جذاب رستوران لذت می‌برید که روز و شب با توجه به تغییرات محیط، تغییر می‌کند و فضایی آرام و زیبا برای غذا خوردن مهمانان است.

ffeab323 8eb9 4fe0 bbaa 70b346d08a98

رستوران دریا (La Mer)

این رستوران روی آب و در کنار فانوس دریایی کازابلانکا و در نزدیکی مسجد حسن دوم قرار دارد. تخصص رستوران دریا در تهیه‌ی انواع غذا با ماهی‌ها و خانواده‌ی خرچنگ‌ها است. این رستوران شیک بهترین ماهی‌های شهر را سرو می‌کند. سالن غذاخوری با سادگی تزیین شده و چشم‌اندازهای بسیاری زیبا و نفس‌گیری از اقیانوس دارد. برای رفتن به این رستوران حتما باید از قبل میز رزرو کنید. سعی کنید هنگام غروب خورشید آنجا باشید تا منظره‌ی زیبای غروب آفتاب در اقیانوس اطلس را تماشا کنید.
رستوران ساکورا

همانطور که از اسم رستوران مشخص است، ساکورا اولین رستوران ژاپنی کازابلانکا است که در آن می‌توانید از خوردن سوشی‌ها و ساشیمی‌های سنتی لذت ببرید. نمایش‌های سنتی ژاپنی بخش دیگری از برنامه‌های این رستوران برای مهمانان است. در واقع با سر زدن به این رستوران، حال و هوایی کاملا متفاوت با کازابلانکا را تجربه می‌کنید. این رستوران در هتل Sheraton قرار دارد. اگر از خوردن غذاهای سنتی و محلی کازابلانکا خسته شدید، می‌توانید به این رستوران سر بزنید و علاوه بر خوردن غذاهای ژاپنی، گوشه‌ای از حال و هوای بین‌المللی شهر را تجربه کنید. دکوراسیون رستوران، بسیار مدرن و مجلل است و مهمانان می‌توانند مراحل تهیه‌ی غذا را مشاهده کنند.
رستوران Dar Beida

این رستوران، بهترین جا برای یک تجربه‌ی توریستی عالی است. در این رستوران همز‌مان با لذت بردن از موسیقی و رقص محلی، می‌توانید آشپزی سنتی را امتحان کنید و از خوردن غذاهای عربی و حضور در حال و هوای عربی، لذت ببرید. در واقع غیر از غذا، این رستوران به خاطر حال و هوای متفاوتی که دارد، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. لذیذترین غذاهای بومی و منطقه‌ای در منوی متنوع و گسترده‌ی این رستوران عرضه شده است. مشهورترین غذاهای مراکشی را با بهترین طعم و کیفیت در این رستوران می‌توانید نوش جان کنید.

a7b46741 345f 40f7 bf09 bbfe8d5266e7

news utility law weather mony w clock fly time