رستوران های مراکش

موقعیت

مراکش, مراکش, آفریقا

گسترو ام. کی (Gastro MK)

این رستوران با توجه به نظرات از بهترین رستوران‌های مراکش است. از ویژگی‌های گسترو ام. کی غذاهای بسیار خوشمزه، کارکنان ماهر و خوش‌برخورد، فضایی زیبا، و تراسی با منظره عالی است. نکته قابل توجه این است که این رستوران تنها کودکان بالای ۱۲ سال را می‌پذیرد. گسترو ام. کی طی ۷ سال گذشته از نظر تریپ‌ادوایزر (Tripadvisor) بهترین رستوران مراکش انتخاب شده است. منوی این رستوران شامل غذاهای مراکشی، اروپایی، و غذاهای مخصوص گیاه‌خواران است.
امکانات: رزرو، صرف غذا در فضای باز، صرف غذا در محیط‌های خصوصی، اینترنت بی‌سیم.

e579685b 725c 4b13 9687 7b4489cf1396

رستوران آزار (Azar)

رستوران آزار رستورانی مدرن همانند رستوران‌های لندن و نیویورک است. از نظر کاربران این رستوران دارای غذایی عالی، کارکنانی مودب و ماهر، فضایی بسیار دلنشین با موزیک عربی، و تراسی با نمایی به یادماندنی است.
منوی این رستوران شامل غذاهای لبنانی، مراکشی، مدیترانه‌ای، خاورمیانه، غذاهای حلال، غذاهای گیاهخواران، و غذاهای گیاهی است.
امکانات: رزرو میز، صرف غذا در فضای باز، محیط‌های خانوادگی و خصوصی، پارکینگ، سرویس مخصوص معلولین، اینترنت بی‌سیم.

9cd317ec 4128 44f9 a718 2e394dc664d6
رستوران خانه عرب (la maison arabe)

این رستوران در هتل ۵ ستاره «لا مزون عرب» قرار دارد و جزو بهترین رستوران‌های مراکش  به حساب می‌آید. این رستوران دارای غذاهایی با کیفیت و طعم عالی، فضایی مدرن و دلنشین و کارکنان و پیشخدمت‌های مودب و خوش‌برخورد است. منوی این رستوران شامل غذاهای آفریقایی، مراکشی، مدیترانه‌ای، اروپایی، بین‌المللی، خاورمیانه، غذاهای گیاهی، غذاهای حلال، غذاهای مخصوص گیاهخواران است.
امکانات: رزرو میز، صرف غذا در فضای باز، فضاهای خصوصی، سرویس مخصوص معلولان، اینترنت بی‌سیم.

61feb876 7cac 4e7e a7e0 f0b2d125d871 1

رستوران کومپتوار دارنا (Comptoir Darna)
این رستوران جزو بهترین و لوکس‌ترین رستوران‌های مراکش است. رستوران دارنا ترکیبی از غرب و شرق است. اینجا همان جایی است که مانند رمان «گریت گتسبی» هر شب مهمانی و جشن به پا است. «دارنا» کلمه‌ای عربی و به معنای «خانه ما» است. طعم و کیفیت عالی غذا، سرویس‌دهی خوب، کارکنان مودب، و فضای دلنشین از ویژگی‌هایی است که بسیاری را برای گذران اوقاتی به یادماندنی به سوی خود می‌کشاند. منوی این رستوران شامل غذاهای مراکشی، مدیترانه‌ای، اروپایی، مدیترانه‌ای، بین‌المللی و حلال است.
امکانات: صرف غذا در فضای باز، اینترنت بی‌سیم، رزرو میز، پارکینگ، میزهای خصوصی.

5b69e1df aceb 452d 8d42 f345be6e0aba
رستوران غزال (La Cantine Des gazelles)

رستوران غزال رستوران کوچک و دنجی است که فضایی دلنشین دارد. سرویس‌دهی قابل قبول،  برخورد کارکنان دوستانه و طعم و کیفیت غذاها عالی و خوشمزه است. اگر قصد رفتن و نشستن در این رستوران را دارید پیش از رفتن حتما میز رزرو کنید زیرا به دلیل کوچک بودن فضا و کیفیت خوب غذاها میزها زود پر می‌شوند. امتیاز این رستوران در تریپ‌ادوایزر بالا است.
منوی این رستوران شامل غذاهای مراکشی و مدیترانه‌ای است.
امکانات: غذاهای بیرون‌بر، رزرو میز، اینترنت بی‌سیم.

f10f55b8 c685 4eb6 9a6b 49e9105ac853

news utility law weather mony w clock fly time